Ромны. Romny. Ромни. інфо

Добрий доктор
Вісті Роменщини
П'ятниця, 21 травня 2010, 08:56      Ромни, Сумська область

Є люди, які ще змалечку "обирають" фах, щоб стати, як мама, тато, бабуся чи дідусь. У Людмили такого не було. Вона народилася 8 травня 1955 року на Сумщині в багатодітній сім'ї, де виховувалося тринадцять дітей.

 

Батько працював учителем трудового навчання в сільській школі, мати доглядала дітей. Дівчина, яка була п'ятою дитиною в родині, з третього класу навчалася в Роменській школі-інтернаті ім. О.А. Деревської і закінчила її у 1972 році на відмінно. Щоб допомогти рідним, відразу влаштувалася санітаркою сільського ФАПу. Швидко освоїла навички поводження з хворими, особливо дітьми. Згодом вступила на педіатричний факультет до Київського державного медичного інституту. Навчалася добре, була старостою групи, активно працювала в наукових гуртках, виступала на науково-практичних конференціях.

Інтернатуру пройшла в Роменській ЦРЛ. Після цього упродовж 14 років працювала дільничним педіатром. Виділялася наполегли­вістю, ініціативністю, пунктуальністю. Тож не випадково її - досвідченого й авторитетного спеціаліста призначили заступником головного лікаря ЦРЛ з дитинства і материнства. Людмила Миколаївна Бойко з притаманною їй енергією взялася за нелегку працю. Багато зробила для зниження малюкової смертності, значну увагу приділяла контролю за медобслуговуванням дітей, жінок, сиріт, інвалідів у місті та райо­ні, своєчасному щепленню та диспансерному нагляду малюків. Прискіпливо ставилася до відбору й навчання кадрів. Часто виступала серед населення з лекціями на медичні теми.

З 2001 року Л.М. Бойко працює завідуючою дитячою поліклінікою. Завдяки їй заклад став одним з кращих у структурі центральної районної лікарні. Людмила Миколаївна бере активну участь у громадській роботі. Полюбляє вирощувати квіти. Разом з чоловіком Миколою Івановичем виховали сина й доньку.

З нагоди ювілею рідні, друзі, колеги, пацієнти, батьки щиро вітають Людмилу Миколаївну, бажають їй здоров'я, довгих літ життя, успіхів у роботі.

Василь СКОРИК, 

дитячий хірург, голова об'єднаної профспілки Роменської ЦРЛ
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Процівка
Процівка

Вхід на Ромни. інфоОголошення