Спорт
Вісті Роменщини
П'ятниця, 21 травня 2010, 08:58      Ромни, Сумська область

Турнір із дзюдо

Традиційний відкритий всеукраїнський турнір із дзюдо серед юніорів 1992-1994 р.н. та юнаків 1995-1997 р.н., присвячений 65-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, пройшов у Сумах. У ньому взяли участь близько 300 спортсменів з Росії, Білорусі та України.

Команду Ромен представляли вихованці відділення боротьби дзюдо ДЮСШ відділу освіти міськвиконкому. Віталій Кіруцак (ЗОШ № 11), Артем Хомула, Валерія Ведмідь (СЗОШ № 1) стали призерами у своїх вагових категоріях. Готували спортсменів до змагань тренери О. Богуш та С. Ковальчук.

Аналогічний турнір місцевого рівня пройшов у спорткомплексі ім. В. Окіпного в Ромнах. За звання чемпіона боролися 140 спортсменів із Сум, Лохвиці, Недригайлова та Ромен.  Учасників змагань на урочистому відкритті привітали міський голова Павло Помаран, колишній воїн-інтернаціоналіст Микола Гончаров.

Перше командне місце вибороли роменці (тренери Олександр Богуш та Сергій Ковальчук). Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Валерія Ведмідь, Максим Ведмідь, Віталій Петренко, Олег Журавель (СЗОШ № 1), Антон Агеєнко, Євген Притика, Євген Колесник, Денис Горобець, Тарас Шишко, Дмитро Юрко (СЗОШ № 2), Владислав Курило (ЗОШ № 4), Артур Литвиненко, Артем Окіпний, Єгор Бабута (ЗОШ № 5), Русана Джинай, Антон Клейнос, Валентин Легуша (ЗОШ № 7), Дмитро Цюх (ЗОШ № 8), Даніїл Токарь (ЗОШ № 10).

Відділ з питань ФК і спорту міськвиконкому, тренери з боротьби дзюдо дякують за надану допомогу спонсорам турніру: генеральному директору ТОВ "Роменський завод продтоварів" Олександру Саєнку, голові федерації єдиноборств м. Ромни Сергію Карпенку, заступнику голови правління ЗАТ "Роменська гардинно-тюлева фабрика" Ігорю Лакизі, депутату міської ради В'ячеславу Губарю та приватному підприємцю Сергію Роєнку.

З нагоди Перемоги

Відбулись змагання з легкої атлетики в залік спартакіади міста серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Перше місце виборола команда Роменського коледжу КНЕУ (2676 очок), друге - Роменського коледжу СНАУ (1840), третє - ВПУ (1093).

В особистому заліку найкращі результати показали Юлія Клімкіна (КНЕУ, 100 м - 14,5 с.), Олександр Співак (КНЕУ, 100 м - 11,5 с.), Марина Стеценко (СНАУ, 400 м - 1,08 с.), Михайло Ляшко (КНЕУ, 400 м - 54,2 с.), Анна Башук (КНЕУ, 200 м - 32,5 с.), Сергій Ткаченко (СНАУ, 200 м - 26,1 с.). Головний суддя змагань С.П. Дмитренко.

Естафета

У легкоатлетичній естафеті вулицями міста, присвяченій 65-й річниці Перемоги, взяли участь 180 юних любителів здорового способу життя. Перед стартом воїн-інтернаціоналіст, учасник бойових дій на Кубі М.А. Гончаров  побажав їм здоров'я та мирного неба над головою.

Серед шкіл І-ІІ ступенів перше місце виборола команда ЗОШ № 8; І-ІІІ ступенів та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації перемогла команда ЗОШ № 11, за нею - коледжу КНЕУ, ЗОШ № 4.

Легка атлетика

Програма змагань з легкої атлетики серед учнів 1998 р.н. та молодших включала біг на 60 м та естафету.

З бігу першими були Артем Нестула (СЗОШ № 2) і Альона Цегельник (СЗОШ № 1), другими - Ігор Симка (ЗОШ № 7) і Поліна Забудська (СЗОШ № 1), третіми - Антон Колодяжний (ЗОШ № 11) і Людмила Куценко (СЗОШ № 1).

В естафеті перемогла команда СЗОШ № 2 , друге місце зайняла ЗОШ № 5, третє - ЗОШ № 7.