Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Просили щедрих врожаїв
Просили щедрих врожаїв
Вісті Роменщини
Вівторок, 01 червня 2010, 14:46      Ромни, Сумська область

Всі ми весною з очікуванням виглядаємо дощику з неба, влітку просимо, щоб сонечко теплом зігріло, але не сушило землю, щоб наша годувальниця рясно родила. 

 

Саме щедрих врожаїв, до­статку, усіх інших благ просили люди під час Хресного ходу. Простягнувся він від Овлашівської церкви до криниці у Редьчиному яру (поблизу с. Зеленківщина). Саме в ній явилася ікона Казанської Божої Матері. Нині вона перебуває у храмі Святого первомученика архідиякона Стефана в  с. Овлаші.

Настоятель храму отець Георгій відправив акафіст Божій Матері, освятив водичку, яка, за свідченням прихожан, має цілющі властивості.

Місце біля криниці впорядковане, зведено зруб, який щільно закривається. А протоптана лісова стежка до джерела все ширшає. Це значить, що люди їдуть, ідуть до криниці, прикладаються до образу Казанської Божої Матері, зміц­нюються  у вірі.

Відроджуються православні традиції і у селі Житному, де днями відбулося храмове свято. На відміну від попередніх років воно було значимішим, урочистішим.

У відроджуваному храмі Миколая Чудотворця відбувся молебень. Прихожани пройшли Хресним ходом вулицями села до тих місць, де стояли церква (приміщення переобладнали під школу, що потім згоріла), капличка. Тут згодом встановлять пам'ятні хрести. Хід прочан засвідчив, що церковна громада урізноманітнює свою роботу і жителі села все більше прилучаються до Хрис­тової віри.

Микола ЛАВРИК
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Пошта
Пошта