Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Експеримент удався
Експеримент удався
Вісті Роменщини
Середа, 16 червня 2010, 13:57      Ромни, Сумська область

Приємно, коли експерименти завершуються успішно. У ЗАТ "Роменська гардинно-тюлева фабрика" вони завжди позитивні й не закінчуються ніколи.

Один з останніх розпочався минулого року - на підпри­єм­стві створили експериментальну дільницю з пошиття виробів на замовлення. Тут справжні майстри гардинної справи допоможуть втілити найсміливіші дизайнерські фантазії, не обмежені кількістю чи матеріалом. Почерпнути натхнення можна тут же з каталогу індивідуальних розробок. Уже більше тисячі найвибагливіших клієнтів скористалися послугами цього підрозділу. Про таке, напевно, тільки мріяли у 1924 році, коли на новоствореній фабриці почали виробляти жіночі панчохи і текстильну галантерею.

Є чому позаздрити й нині. Роменська ГТФ мало не єдина на пострадянському просторі витримала конкуренцію із закордонними виробниками. Її продукція надходить в елітні магазини-замовники майже усіх регіонів України. У Росії через представництва у Старому Осколі (ВАТ "Ромен-гард") та Санкт-Петербурзі (ЗАТ "Абсолют") торік реалізовано товару, виробленого роменськими митцями чарівної "віконної павутинки", на 1,5 млн. грн. Протягом трьох років безліч покупців відвідали й інтернет-магазин підприємства  за електронною адресою: www.gardiny.com.

Продукція "гардинки" стала постійним учасником багатьох міжнародних ярмарків, зокрема в Сорочинцях, Одесі, Ялті, Черкасах, Сумах та інших містах. За минулий рік її реалі­зовано на 13 млн. грн. Саме тому на урочистостях з нагоди 10-річчя створення асоціації "Укрлегпром", які нещодавно пройшли в Києві, товариство відзначили як одне з найуспіш­ніших у країні. Ці приємні спогади, якими поділився генеральний директор Олександр Лакіза з "Вістями Роменщини", змусили його щиро посміхнутися. Отже, черговий експеримент удався.

Денис МЯГКОВИЧ
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop44
konotop44

Вхід на Ромни. інфоОголошення