Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Нові призначення
Нові призначення
Вісті Роменщини
П'ятниця, 02 липня 2010, 12:24      Ромни, Сумська область

Розпорядженнями голови районної державної адміністрації Віктора Сєріка № 329 "Про призначення першого заступника голови райдержадміні­страції Хоронька С.В.", № 318 "Про призначення заступника голови райдержадміні­страції Ремінця В.В." і № 317 "Про призначення заступника голови райдержадміністрації Обідейка О.О." та № 290 "Про призначення на посаду керівника апарату районної державної адміністрації Ломка М.О." призначено заступників голови райдержадмі­ністрації та керівника апарату.

 

Всі новопризначені заступники є уродженцями Роменського району і мають великий досвід роботи на керівних посадах.

Сергій Васильович Хоронько народився 1962 року в с. Гудими, має повну вищу освіту, розпочав трудову діяльність у радгоспі "Андріяшівський". Після служби у Збройних силах працював керуючим відділенням у радгоспі "Андріяшів­ський". З 1993 р. - голова профспілкового комітету радгоспу, а з 1996 р. очолює сіль­госп­підприємство в с. Гудими. У 2003 р. - заступник голови районної ради, у 2004 р. - перший заступник голови райдержадміністрації.

У 2006-2007 рр. заступник директора ТОВ "Роменський торговий дім" та генеральний директор асоціації "Агро-ХХІ". З 2007 ро­ку і до призначення на посаду першого за­ступника голови райдержадміністрації працював начальником управління ПФУ в Роменському районі.

Олександр Олександрович Обідейко народився 1979 року в с. Перекопівка, має пов­ну вищу освіту, роз­почав трудову ді­яльність юрисконсультом КМП "Моноліт". З 2004 року очолював юридичний відділ райдержадміністрації. З 2005 року - заступник голови правління по заготівлі сировини ВАТ "Роменський молочний комбінат", з 2006 року - заступник директора з юридичних питань філії "Роменський молочний комбінат" ПП "Рось".

З 2009 р. і до призначення на посаду заступником голови райдержадміністрації - заступник директора ПП "Ромни-проект".

Василь Васильович Ремінець народився 1966 року у с. Рогинці, має повну вищу освіту, магістр державного управління. Розпочав трудову діяль­ність у 1986 році зоотехніком КСП "Ленін­ська правда" в с. Саку­ниха Недригай­лівсь­кого району. Після служ­би у Збройних силах навчався в Сум­ському державному пе­дагогічному інституті ім. А.С. Макаренка. З 1993 р. - директор станції юних натуралістів у м. Ромни.

З 1995 року працював у відділі в справах неповнолітніх міськ­виконкому, радником голови з організацій­но­го забезпечення ді­яль­ності виконкому районної ради. Після роботи на посадах завідуючого оргвідділом виконавчого апарату районної ради та начальника відділу орга­ні­заційної і кадрової роботи апарату райдержадміністрації у 2001 році призначений першим заступником голови районної державної адміністрації.

З 2003 року - заступник голови рай­держ­адміністрації. З 2005 року і до призначення на посаду за­ступника голови райдержадміністрації - завідуючий міськими кур­сами цивільної оборони. Учасник бо­йовий дій.

Керівником апарату РДА призначений Михайло Олександрович Ломко. Народився у 1960 році в с. Нетяловка Мглинського району Брянської області. Офіцер з вищою вій­ськово-спеці­альною освітою, інженер з експлуатації артилерійської зброї. З 1982 по 1993 р. - вій­ськова служба. Учасник бойових дій. На­горо­джений орденом Червоної Зірки. З 1993 р. - робота у відділі бо­ротьби з економічною злочинністю Роменського МРВ УМВС. З 1996 року - керівник оперативного відділу Роменського міськ­рай­відділу податкової міліції  ДПА України в Сумській об­ласті. В 1998 році очолив юридичний від­діл ВАТ "Біловодський комбінат хлібо­продуктів" у с. Біловод. З 2005 року - директор ТОВ "Роменський торговий дім".

За інформацією сектора з питань внутрішньої політики 

Апарату райдержадміністрації.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення