Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Про погодження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які надаються бюджетним організаціям дочірніми підприємствами “Аква-сервіс” і “Сток-сервіс” ПП “Еліпс”
Про погодження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які надаються бюджетним організаціям дочірніми підприємствами “Аква-сервіс” і “Сток-сервіс” ПП “Еліпс”
Вісті Роменщини
Вівторок, 06 липня 2010, 13:26      Ромни, Сумська область

Рішення виконкому Роменської міської ради № 114 від 23.06.2010 року

 

Відповідно до ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 7, 31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, на підставі планової калькуляції на послуги з централізованого водопостачання ДП “Аква-сервіс” ПП “Еліпс” на 1.03.2010 р., планової калькуляції на послуги з централізованого водовідведення ДП “Сток-сервіс” ПП “Еліпс” на 1.03.2010 р. та висновків №№ 58, 61 від 13.05.2010 р. Державної інспекції з контролю за цінами в Сумській області щодо розрахунку економічно обґрунтованих планових витрат на виробництво житлово-комунальних послуг, відпо­відно до Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2006 р. № 959, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Погодити тарифи на послуги з централізованого водопостачання, які надаються бюджетним організаціям дочірнім підприємством “Аква-сервіс” ПП “Еліпс”, в розмірі 6,79 грн. за 1 куб. м (з ПДВ).

2. Погодити тарифи на послуги з централізованого водовідведення, які надаються бюджетним організаціям дочірнім підприємством “Сток-сервіс” ПП “Еліпс”, в розмірі 5,29 грн. за 1 куб. м (з ПДВ).

3. Тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які надаються дочірніми підприємствами “Аква-сервіс” і “Сток-сервіс” ПП “Еліпс”, вводяться в дію за умови внесення змін до Програм розвитку систем центрального водопостачання та водовідведення для дочірніх підприємств “Аква-сервіс” та “Сток-сервіс” ПП “Еліпс”, затверджених рішенням виконкому від 18.02.2009 р. № 37.

4. Рішення виконкому від 28.01.2009 р. № 10 у частині погодження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які надаються бюджетним організаціям дочірніми підпри­єм­ствами “Аква-сервіс” і “Сток-сервіс” ПП “Еліпс”, вважати таким, що втратило чинність.

5. Дочірнім підприємствам “Аква-сервіс” і “Сток-сервіс” ПП “Еліпс” забезпечити внесення відповідних змін щодо розміру плати за надані послуги до договорів зі споживачами послуг у порядку згідно з чинним законодавством.

6. Дане рішення набуває чинності з моменту його оприлюднення та обов’язкового повідомлення не пізніше ніж за 30 днів споживачів виконавцями послуг про введення в дію нових тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення з визначенням причин зміни вартості та наданням відповідних обґрунтувань з посиланням на погодження відповідних органів.

Міський голова П.І. Помаран.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

42
42

Вхід на Ромни. інфоОголошення