Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини підтримали виробника
підтримали виробника
Вісті Роменщини
Середа, 08 грудня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область
Нещодавно колишній завод АТС нагадав про те, що на ньому ще теплиться життя. Звичайно, випускати телефонні станції там ніхто не збирається. Натомість після зупинки одного з найбільших підпри­ємств Роменщини кілька його робітників у рахунок заборгованої заробітної плати викупили частину ремонтного обладнання. Так виникло ТОВ «Ремтехмаш». Сьогодні – це уні­каль­не невеличке об’єднання висококваліфікованих спеці­алістів з ремонту найрізнома­нітнішої техніки. Й саме зараз їх спіткали неприємності, які вдалося уладнати тільки за допомогою очільників місцевого самоврядування. 

Товариство попередили про ймовірне розірвання угоди оренди приміщення. Воно знаходиться у державній власності й ліквідатор збанкрутілого підприємства вирішив виставити на продаж площі «Ремтехмашу», щоб компенсувати заборгованість заводу з обов’язкових платежів. АТСів­ців могли назавжди позбавити місця роботи. Вони звернулися по допомогу до свого колишнього колеги, нині секретаря міської ради Миколи Цецюра, який негайно ознайомив з проблемою міського голову Миколу Калашника. Разом вони відвідали підприємство, досконало вивчили ситуацію. За їх сприяння вже наступного дня з колективом майстерні зустрівся перший заступник голови Сумської облдержадміністрації Віктор Чернявський.

Оперативна допомога виробничій галузі – один з пріоритетів діяльності влади, від якого напряму залежить розвиток вітчизняної економіки. Саме тому ТОВ «Ремтехмаш» не дозволять зупинити виробництво, що вкрай необхідне регіону – це, зокрема, довела масовість ексклюзивних замовлень під час цьогорічних жнив. Представник обласної влади запевнив робітників підприємства в тому, що вони можуть працювати спокійно.

Денис МЯГКОВИЧ
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Народні гуляння
Народні гуляння

Вхід на Ромни. інфоОголошення