Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Привітали й попрацювали
Привітали й попрацювали
Вісті Роменщини
Субота, 11 грудня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область

Відбулося друге пленарне засідання першої сесії районної ради шостого скликання. Голова районної ради С.В. Хоронько та голова райдержадмі­ністрації В.П. Сєрік поздоровили присутніх із Днем місцевого самоврядування, побажали плідної роботи на покращення добробуту виборців, особистих радощів, сімейного благополуччя.

Ще одне приємне дійство виконали депутати та сільські голови – привітали свого колегу – Погожокриницького сільського голову Василя Сердюка з 50-річчям.

Далі робота проходила згідно з порядком денним. Пи­тання в основному були організаційні. Про утворення постійних комісій районної ради інформував голова районної ради С.В. Хоронько. При розподілі “посад” у постійних комісіях було враховано фахову підготовку депутатів, організаторські здібності, партійну приналежність. Постійні комісії очолили такі народні обранці:

В.М. Татарінов – з питань бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, підприємництва та зайнятості населення;

П.М. Кривогуз – з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, використання природних ресурсів та охорони навколишнього середовища;

М.І. Стрижко – з питань регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності, правопорядку та інформаційної полі­тики;

В.В. Бельбас – з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення;

В.М. Малик – з питань промисловості, будівництва, комунальної власності, розвитку комунального господарства, транспорту та зв’язку;

Л.М. Баскакова – з питань освіти, сім’ї, молоді, спорту, розвитку культури та туризму.

Заступник голови райдержадмі­ністрації О.О. Обідейко доповів з питання “Про внесення змін та доповнень до програми економічного і соці­ального розвитку Роменського району на 2010 рік”. Заступник начальника фінансового управління РДА Т.В. Сєрікова інформувала з питання “Про внесення змін до рішення районної ради від 13.05.2010 р. “Про ра­йонний бюджет на 2010 рік”.

Розглянуто ряд інших питань.

Для залучення коштів підприємств різних форм власності у складі спеціального фонду районного бюджету створено цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури району.

На сесії утворено депутатську фракцію Партії регіонів, до якої увійшов 31 депутат.

З обговорюваних питань прийнято відповідні рішення.

Микола ГНАТЕНКО
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Юні майстри
Юні майстри

Вхід на Ромни. інфоОголошення