Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Перспективи необмежених можливостей
Перспективи необмежених можливостей
Вісті Роменщини
Субота, 11 грудня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область

Міжнародний день інвалідів дозволив міській владі докладніше ознайомитися з питаннями, що турбують людей з обмеженими можливостями.

Заступники міського голови О.Ф. Яковенко і В.Г. Дудко обговорили їх за «круглим столом» з представниками різноманітних служб, громадських організацій інвалідів. Захід пройшов у центрі реабілітації дітей-інвалідів.

Учасники зустрічі торкнулися проблем транспортного забезпечення, здобуття загальної освіти, працевлаштування людей з особливими потребами. Батьки вихованців центру також попросили розширити реабілітаційні послуги: ввести посади логопеда, викладача інформатики, а також відновити роботу басейну. Молоді інваліди сподіваються на увагу влади щодо трудової орієнтації. Люди з вадами зору бажають впрова­дження в місті спеціальних програм, що дозволили б їм користуватися інтернет-ресурсами. Обговорення піднятих питань окреслило перспективи роботи влади в даних напрямках на найближчі кілька років.

Заходи, присвячені Дню інвалідів, не обмежилися офіційними подіями. Шестирічні відвідувачі центру реабілітації завітали на інтегрований урок у 1Б клас СЗОШ № 1. На жаль, для деяких діток індивідуальна форма навчання – єдина можлива, тому заняття серед однолітків надовго залишать добрі спогади. Святковий концерт у ЦРДІ, у якому взяли участь танцювальний колектив ТОВ «Роменський завод продтоварів» «Вишеньки» (керівник Олеся Рильська) та СЗОШ № 1 «Радість» (Олена Телющенко) завершився за щедрим солодким столом, про який по­дбав генеральний директор ТОВ «Роменський завод продтоварів», депутат обласної ради Олександр Саєнко.

Юрій ПРОКОПЕНКО
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop37
konotop37

Вхід на Ромни. інфоОголошення