Ромны. Romny. Ромни. інфо

Бюджет-2011 є
Вісті Роменщини
П'ятниця, 07 січня 2011, 13:16      Ромни, Сумська область

На другому засіданні третьої сесії міської ради шостого скликання, яке провів міський голова Микола Калашник, депутати за­твердили Програму соціально-економічного розвитку Ромен та бюджет міста на 2011 рік (більш детально із запланованими обсягами фінансування тих чи інших галузей міського господарства ознайомимо читачів в одному з найближчих номерів міськрайонки).

Також на сесії затверджено програму „Молодь” на 2011-2015 роки, Програму розвитку культури у м. Ромни на 2011-2013 роки.

Внесено зміни у програми „Соціальна підтримка інвалідів у м. Ромни на 2009-2013 роки” та „Соціальний захист окремих категорій громадян у м. Ромни на 2009-2013 роки”.

– У новому 2011 році всім нам доведеться добряче попрацювати, але, впевнений, спільними зусиллями ми зможемо змінити життя на краще, – наголосив, підбиваючи підсумки, Микола Калашник.

А завершилася остання сесія міськради в 2010 році новорічними віншуваннями Діда Мороза, Снігуроньки та аматорів сцени.

Андрій ЛЮБСЬКИЙ
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення