Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Тепло голубого вогника
Тепло голубого вогника
Вісті Роменщини
Понеділок, 10 січня 2011, 22:37      Ромни, Сумська область

Українці – хліборобська нація. Ця ментальна особливість зберігається навіть у жителів міст, які понад усе полюбляють дозвілля на свіжому сільському повітрі. Саме тому, незважаючи на зростання питомої ваги міського населення, не зникає переконання в тому, що люди повернуться на землю.

Це доводить і Стратегія соціально-економічного розвитку Сумської облас­ті «Нова Сумщина-2015», розроблена відповідно до програми Президента України Віктора Януковича «Україна для людей».

Серед її пріоритетів – газифікація, в тому числі невеликих населених пунктів. Так, Новий рік у теплі голубого вогника зустрінуть вже й у тридцяти домівках Бессарабки. Близько 160 тис. грн. зібрали на розподільчий газопровід мешканці, ще 100 тис. грн. для прокладення підвідного газопроводу додали з районного бюджету завдяки налагодженню партнерських стосунків із нафтогазовидобувними підпри­ємствами. Урочистості з нагоди запалення символічного газового факела в селі відвідали заступник голови РДА В.І. Карнаух, начальник управління з експлуатації газового господарства М.П. Сидоренко, директор ТОВ «Ромнигазбуд» І.Г. Батій. Басівський сільський голова Я.П. Биченко, голова кооперативу М.М. Думал подякували дорогим гостям, а також родині ветерана Великої Вітчизняної війни Г.Д. Короля за підтримку, передусім – фі­нансову.

Плідна робота в цьому напрямку дозволила протягом останніх дев’яти місяців проклас­ти більше 30 км підвідних та близько 60 км – розподільчих газопроводів на Роменщині. Зокрема, чекають пуску газу в Діброві, Дзеркальці, Авраменковому. У Смілому ще восени смажили яєчню на газових плитах. На черзі напрямок Волошнівка-Нова Гребля-Голінка-Хоминці, – діляться планами на 2011 рік керівники району.

Денис МЯГКОВИЧ
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

54
54

Вхід на Ромни. інфоОголошення