Ромни.інфо Вісті Роменщини Спорт Фаворити відомі
Спорт Фаворити відомі
Вісті Роменщини
Понеділок, 07 лютого 2011, 22:38      Ромни, Сумська область
Шість кращих команд – “СБК”, “Нафтозахист”, ВПУ, “Спартак”, БК “Юність”, “Аякс” змагатимуться у фінальному етапі чемпіонату міста за призові місця. Кожна з них проведе по три гри з суперниками іншої групи. Решта команд у стикувальних іграх боротиметься за 7-15 місця.

Зимові старти

Другий рік пос­піль сніжна зима ра­дує лижників і дозволяє спортсменам якісно підвищувати свою майстерність. З початку року тривають обласні старти, у яких вдало беруть участь учні відділення біатлону ДЮСШ ім. Петра Калнишевського.

У відкритому кубку Сумської області Богдан Кіденко (с. Перекопівка) у ві­ковій групі 1996-1998 р. н. переміг у масовому старті на 4 км з трьома вогневими рубежами. На першості області серед учнів ДЮСШ на кубок губернатора Богдану також не було рівних на спринтерській дистанції 4 км з двома вогневими рубежами. В індивідуальній гонці на 7,5 км з трьома вогневими рубежами він показав другий результат. Ярослав Панченко (с. Перехрестівка) у категорії юнаків 1996-1998 р. н. у спринтерській гонці став третім. У змішаній естафеті команда ДЮСШ показала третє місце.

У відкритій першості ДЮСШ з лижних гонок взяли участь більше 50 спортсменів Роменщини. Серед старших юнаків на дистанції 7,5 км перемогу отримав Богдан Кіденко, серед молодших на дистанції 5 км – Владислав Хауляк. Готують спортсменів тренери-викладачі Ю.В. Татарінов, М.І. Леміш.

Прогресує лижний спорт і серед ветеранів Роменщини. На Кубку України в м. Суми Анатолій Осадчий (с. Пустовійтівка) показав четверті результати на десятикілометрівці класичним і ковзанярським стилями, Анатолій Бартош (с. Овлаші) класичним стилем здобув третє місце, ковзанярським – четверте. На кубку області серед ветеранів у своїх вікових групах ковзанярським стилем на 5 км Анатолій Осадчий зайняв перше місце, Анатолій Бартош – друге. Вони стали прикладом для молодих спортсменів.