Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини На повторне вивчення
На повторне вивчення
Вісті Роменщини
Понеділок, 07 лютого 2011, 22:40      Ромни, Сумська область

Саме земельні питання ви­кликали тривалу дискусію під час реалізації порядку денного четвертої сесії міської ради шостого скликання, яку провів міський голова Микола Калашник.

Зокрема, стурбованість у депутатів викликали внесені на розгляд сесії численні звернення про відведення земельних ділянок під гаражі в центральній час­тині міста. Фактично хаотична приватизація і забудова вільних місць у перспективі може значно ускладнити зведення багатоповерхівок. Доведеться домовлятися із господарями землі й будівель, компенсувати їм втрату власності. До того ж для деяких „спритників” отримання ділянок для будівництва гаражів із наступним продажем стало своє­рідним „бізнесом”. Тож на сесії прозвучали пропозиції надавати землю в центрі Ромен лише в оренду чи тимчасове користування. Але відразу ж постало питання про подальшу долю тих гаражів, що вже десятиліттями знаходяться на неоформлених ділянках. Та й право громадян на отримання у власність вільної земельної ділянки для встановлення гаража ніхто не відміняв. Врешті-решт було прийняте рішення відправити питання на повторне вивчення.

Подібна доля очікувала і питання про погодження регуляторного акта, яким після обговорення громадою мала бути встановлена нова нормативна грошова оцінка землі в Ромнах. Народні обранці рекомендували фахівцям з обласного центру, котрі виконували розрахунки, дещо знизити ціну за квадратний метр землі в нашому місті.

Також на сесії затверджено програми з профілактики ВІЛ-інфекції, лікування й догляду хворих на СНІД, цукровий діабет на 2011-2013 роки. Внесено зміни до ряду вже діючих програм.

Міжрайонний прокурор Олексій Винник проінформував про криміногенну ситуацію в місті та діяльність прокуратури. Так, він відзначив певне зростання злочинності на теренах Ромен у минулому році, хоча цей показник і нижчий середньообласного. В основному побільшало крадіжок, випадків хуліганства та скоєння правопорушень у нетверезому стані.

Працівниками прокуратури порушувалися кримінальні справи за зловживання арбітражними керуючими, за невиплату заробітної плати, хабарництво, привласнення коштів („рекорд” минулого року – один мільйон шістсот гривень).

Інформацію прийнято до відома.

Павло КЛЮЧНИК.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

38
38

Вхід на Ромни. інфоОголошення