Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Про борги і здоров’я
Про борги і здоров’я
Вісті Роменщини
Понеділок, 07 лютого 2011, 22:43      Ромни, Сумська область

Відкриваючи апаратну нараду, міський голова М.К. Калашник коротко поінформував про зустріч голови Сумської обласної державної адміністрації Ю.П. Чмиря з апаратом виконавчого комітету Роменської міської ради, що пройшла напередодні.

Згідно з порядком денним заступник міського голови В.Г. Дудко проаналізував профілактичні заходи із запобігання вірусному гепатиту А в місті. Зокрема, він відзначив, що всі працівники харчоблоків освітньо-виховних закладів щеплені проти вірусу, однак цього не зробили для робітників, які обслуговують водозабірні споруди. Характерні недоліки виявлено і на ринках міста, адміністрації яких санепідемслужба попередила ще у 2005 році.

Заступник міського голови О.Ф. Яковенко, начальник управління ПФУ в м. Ромни А.Г. Біленко доповіли про стан погашення заборгованості з виплат заро­бітної плати та внесків до Пен­сійного фонду України. Так, залишається проблемою борг колишнього ВАТ «Роменський завод АТС». Незабаром комітет кредиторів розгляне можливість продажу його майна як цілісного майнового комплексу з урахуванням ліквідації гальванічних відходів. Внаслідок планується погасити заборгованість до 1 червня ц. р.

Торік 47 керівників підпри­ємств-боржників було заслухано на засіданнях тимчасової про­фільної комісії. Деякі зустрічі пройшли на базі Роменської міжрайонної прокуратури. З’ясовано причини утворення заборгованості, вжито заходи щодо її погашення. Станом на 1.01.2011 р., порівняно з 1.06.2010 р., вона зменшилася на 85,5%. Заборгованості з виплат зарплат на економічно активних підприємствах немає. До боржників ПФУ застосовуються адмінштрафи, фінансові санкції, ініціюється порушення кримінальних справ та ін.

Начальник служби у справах дітей міськвиконкому Н.В. Панченко окреслила основні напрямки роботи із запобігання бездоглядності неповнолітніх, зосере­дженої на проведенні рейдів розважальними закладами, а також багато- та малолюдними місцями.

З повідомлень керівників установ та організацій стало відомо про зростання простудних захворювань на 30%, що відпо­відає міжсезонному рівню й дозволяє проводити профілактичні щеплення, зокрема проти грипу. Зафіксовано нові крадіжки люків, причому правоохоронці обґрунтовано припускають, що злодії не здають їх на металобрухт, а реалізують для будівництва індивідуальних каналізаційних колодязів.

З усіх піднятих питань міський голова дав чіткі розпорядження.

Юрій ПРОКОПЕНКО
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Ромни
Ромни

Вхід на Ромни. інфоОголошення