Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Ганяють містом трактори
Ганяють містом трактори
Вісті Роменщини
Середа, 09 лютого 2011, 00:00      Ромни, Сумська область

Ой снігу, снігу білого насипала, слава Богу, цьогорічна зима. Пухнастою ковдрою вкрила всі гріхи комунальної служби міста. Та вони весною проявляться. Пам’ятаєте з цього приводу прислів’я: “Весна покаже, де хто…”

Одначе це діло третє. Зі сніговими заносами не вміють чи не хочуть боротися ті, хто за це одержує платню. Міськрайонка вже писала про замасковані “зебри” тощо. У міському господарстві є вдосталь техніки і вітчизняної, і закордонної, щоб навести відповідний лад. Погляньте, щодня “гармасують” містом три потужних трактори з бульдозерними лопатами-щітками, одним словом, “спецназ”. Але що вони роблять? Вилаштуються один за одним і шкребуть асфальт на вул. Соборній. “Вилижуть” майданчик перед міськвиконкомом, а далі… пальне на вітер. Невже не бачить міська влада, як роменці-пішоходи “бокасують” на тротуарах, щоб розминутися навіть на центральній вулиці, бо снігові намети сягають метрової висоти. Ось тут би й використати “гуляючу” містом техніку. До речі, вражає ще й така деталь. За кілька хвилин до відкриття ялинки на центральній площі “прикотив” ліквідовувати снігову лавину потужний Т-150К, перекриваючи звуками двигуна навіть виступ міського голови, не кажучи вже про самодіяльних артистів. Де був цей трактор протягом дня? І хто трактористу дає такі вказівки?

Інший приклад. 22 січня відзначали День соборності. Перед самісіньким початком урочис­тостей біля пам’ятника Т.Г. Шевченку знову загули трактори, розчищаючи сніг. Де ж вони були раніше? Така показуха псує настрій роменцям. Мимоволі виникає запитання: “Чому, доки…”? Ось на нього і хотілося б почути відповідь керівництва міста. Та ні. Побачити, як впроваджуються рішучі заходи у питанні благоустрою міста і зимою, і будь-якої пори року. Це святий обов’язок кожного.

Григорій ЧАЙКА,

пенсіонер.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

31
31

Вхід на Ромни. інфоОголошення