Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Невиліковний біль Афганістану
Невиліковний біль Афганістану
Вісті Роменщини
Неділя, 20 лютого 2011, 21:58      Ромни, Сумська область

Словами не залікувати афганські рани. Тому, вшановуючи у райдержадміністрації членів сімей загиблих на чужині роменців, представники влади були небагатослівними. Голова райдержадмі­ністрації Віктор Сєрік, міський голова Микола Калашник висловили співчуття матерям, батькам і дружинам сімох воїнів-інтернаціоналістів, які віддали своє життя за важливі, але спотворені жорстокою війною ідеали.

Керівники міста і району, а також представник ТОВ „Роменський завод продтоварів” на знак поваги передали згорьованим сім’ям скромні подарунки.

- Відтепер матері щомісяця отримуватимуть матеріальну допомогу від підприємства, – передав голова профкому Михайло Рудь слова генерального директора товариства Олександра Саєнка.

Заходи, присвячені вшануванню учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 22-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану, продовжилися біля пам’ятника “Чорний тюльпан” у сквері на вул. Горького.

Міський голова Микола Калашник і голова районної ради Сергій Хоронько відзначили мужність, патріотизм, вірність присязі та від­да­ність інтересам держави 279 жителів нашого краю, котрі пройшли крізь горнило Афганської війни. Активну громадянську позицію, участь воїнів-інтернаціоналістів у суспільному житті, вихованні підростаючого покоління засвідчили почесні грамоти, вручені їм керівниками міста і району.

– Сьогодні ми вшановуємо наших земляків, котрі віддали життя в ім’я Батьківщини у далекій країні. Пам’ять про їх подвиг назавжди збережемо в наших серцях, – наголосив  голова Роменського товариства учасників війни в Афганістані Віталій Коломієць. Від імені афганців Роменщини він висловив подяку міському голові Миколі Калашнику, котрий ще у 2004 році посприяв початку будівництва пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, та вручив йому почесну грамоту Української спілки ветеранів Афганістану, медалі бойовим побратимам.

Також слово мали військовий комісар Роменсько-Недригайлівського ОМВК Андрій Ішутов, котрий також вручив Почесну грамоту учаснику бойових дій в республіці Ліван, а нині заступнику голови райдержадміністрації, голові районної призовної комісії Василю Ремінцю, голова районної ради ветеранів Надія Карпенко, учень ЗОШ № 11 Сергій Завгородський.

До підніжжя “Чорного тюльпана” лягли численні букети і корзини квітів. Релігійну відправу за загиблими відслужив отець Василій, настоятель храму с. Хмелів, котрий теж проходив військову службу в Афганістані.

Петро КАРАБУТ
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

43
43

Вхід на Ромни. інфоОголошення