Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Вантажівки на тротуарах
Вантажівки на тротуарах
Вісті Роменщини
Неділя, 20 лютого 2011, 22:06      Ромни, Сумська область

Всім добре відомо, що тротуар прокладений для пішоходів. Знають про це й водії, бо, вивчаючи правила дорожнього руху, торкалися й такого об’єкта, як тротуар.

Раніше ніхто й гадки не мав в’їжджати 20-тонною вантажівкою на пішохідний шляхо­провід. Якщо й завозили товар до крамниць, то вночі або носили його вантажники від автівки. Сьогодні ж доставляють по кіло­граму ковбаси та кілька пакетів молока, але обов’язково треба “причалити” до самісіньких дверей торгової точки. Для пішоходів – незручності, вони справедливо обурюються, тротуар забруднюється мастилом, яке скапує з двигунів. А ще деякі так звані водії навіть сигналять, мовляв, звільніть дорогу.

Такого не доводилося зустрі­чати в жодному місті. А в Ромнах, бачте, є, бо немає кому слідкувати за порядком. Відпо­відні служби збайдужіли до цього. А шкода. З такою культурою у європейські двері – зась.

Федір СУЛІКО,

ветеран праці.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009

Вхід на Ромни. інфоОголошення