Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Майбутнє України
Майбутнє України
Вісті Роменщини
Субота, 26 лютого 2011, 00:00      Ромни, Сумська область

Стипендії голови облдержадміністрації призначено 45 кращим учням загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів за особисті досягнення в обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсах, олімпіадах та спортивних змаганнях.

Вручаючи їх, голова ОДА Юрій Чмирь зазначив, що майбутнє Сумщини й України в цілому залежить від талановитої та ініціативної молоді, яка має досягнення в навчанні, вміє і хоче здобувати знання, аби в майбутньому використовувати їх на благо рідної держави.

Серед стипендіатів – учениці 9 класу Андріяшівської ЗОШ Яна Діхнич, 10 класу Великобубнівської ЗОШ – Юлія Євченко.

Яна – призер другого етапу всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови (2009, 2010 рр.), голова ради старшо­класників Роменщини, ініціатор молодіжних благодійних акцій, шкільних та районних ярмарків. У складі шкільного хореографічного колективу «Весна» ставала неодноразовим призером ра­йонних танцювальних змагань. Її талант також гідно оцінюють на вокальних конкурсах.  Вона здобула перше місце й на районному етапі обласного конкурсу ро­біт юних фотоаматорів «Щаслива мить дитинства». Дівчина – капітан команди-учасниці районного фізкультурно-патріотичного фестивалю «Нащадки козацької слави», яка стала переможницею фестивалю 2010 р. та здобувала призові місця протягом попередніх трьох років.

Юля виявляє особливий інтерес до вивчення історії, фізики, інформатики і математики. Вона – багаторазовий призер других етапів всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії, історії, фізики, правознавства, історії. Очолює шкільний комітет культури та організації змістовного дозвілля учнів, секретар ради старшокласників Роменщини, активна учасниця районних змагань з легкої атлетики. У складі танцювального колективу «Рандеву» ставала неодноразовим переможцем і призером районних та обласних танцювальних конкур­сів. Закінчила з відзнакою музичну школу по класу фортепі­ано. Її роботу визнано однією з найкращих за результатами Всеукраїнської історико-етнографічної експедиції учнівської та студентської молоді «Україна вишивана».

Приємно усвідомлювати, що майбутнє України в руках цих розумних і чарівних дівчат. Нехай їм щастить на успіх в усьому.

Микола СОТ
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

20
20

Вхід на Ромни. інфоОголошення