Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Нагороди за безпеку праці
Нагороди за безпеку праці
Вісті Роменщини
Середа, 16 березня 2011, 09:17      Ромни, Сумська область

В огляді-конкурсі з охорони праці за підсумками 2010 року взяли участь 28 підприємств міста. При визначенні переможців враховувалися: проведення атестації робочих місць за умовами праці, кількість нещасних випадків і невиходів на роботу в зв’язку з травмами на виробництві, захворюваннями, травмами в побуті, забезпечення працівників спец­одя­гом, взуттям, засобами індивідуального захисту, наявність гардеробних, душових, умивальників та інших побутових кімнат. 

Переможцями визнано: Роменське управління з експлуатації газового господарства (керівник Михайло Сидоренко, інженер з охорони праці Павло Тарасенко) – І місце; Роменський завод буді­вельних деталей та матеріалів Південної залізниці (Олександр Паляниця, Костянтин Бадива) – ІІ місце, ТОВ „ТехноМашСервіс” (Микола Кібець, Володимир Кобиш) – ІІІ місце.

На цих підприємствах торік не допущено виробничого травматизму та професійних захворювань, досягнуто найкращих показників щодо забезпечення здорових і безпечних умов праці.

Валентина ЖМУРКО,

головний спеціаліст УПСЗН

міськвиконкому
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

20
20

Вхід на Ромни. інфоОголошення