Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Сергій Гаврась - чемпіон Європи
Сергій Гаврась - чемпіон Європи
Вісті Роменщини
Четвер, 31 березня 2011, 19:54      Ромни, Сумська область
16 березня Сергій Гаврась став чемпіоном Європи серед ветеранів з метання списа. Переможною для нього була вже перша спроба - 57,67 метра. 

Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед ветеранів проходив у м. Гент неподалік столиці Бельгії Брюсселя, де, до речі, знаходяться штаб-квартира НАТО і Рада Європейського Союзу. У змаганнях взяли участь близько 4 тисяч спортсменів із 39 країн. Нашому земляку протистояло 30 гідних суперників. Друге та треті місця посіли німець і датчанин.

Перемога дала роменцю право представляти Європу на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед ветеранів, який пройде у липні цього року в США. Сергій Гаврась пообіцяв поділитися враженнями з читачами газети "Вісті Роменщини". Читайте інтерв'ю в одному з наступних номерів.

Денис МЯГКОВИЧ
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Площа Свободи
Площа Свободи

Вхід на Ромни. інфоОголошення