Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Зберегти й примножити
Зберегти й примножити
Вісті Роменщини
Неділя, 10 квітня 2011, 00:00      Ромни, Сумська область

Про перспективи розвитку соціальної сфери села йшлося під час робочої поїздки голови райдержадміністрації Віктора Сєріка у Великі Бубни та на зу­стрічі з головою сільради і пра­цівниками медичного і осві­тянських закладів.

Реалії сьогодення змушують рахувати кожну копійку, чітко відрізняти реальне від бажаного, громадою активно „засукувати рукава”, не чекаючи „манни з неба”. Бо, як неодноразово наголошувалося на всіх владних рівнях, допомагатимуть у першу чергу (а також у другу і третю…) тим, хто й сам працює для покращення рівня життя.

Варто зазначити, що великобубнівчани на чолі з головою територіальної громади Любов’ю Бушею докладають максимум зусиль для збереження со­ціальної інфраструктури. Хоч проб­лем вистачає.

Так, необхідно до початку холодів забезпечити належне опалення, водопостачання й водовідведення медамбулаторії. І справа не стільки у приписі санстанції, як у розумінні того, що людина, котра звернулася по медичну допомогу, має хоча б не мерзнути під час огляду лі­карем. Шляхів для вирішення цього важливого питання декілька. Зокрема, є шанси отримати новітні котли, що працюють на альтернативному паливі, в разі участі в одній з екологічних програм. Можливо, до­ведеться обігрівати лише час­тину будівлі або для більш ефек­тивного використання енер­­­горесурсів і площ „під­се­ли­­ти” якусь із установ чи ор­га­нізацій.

Зростання кількості малюків й відповідно збільшення наповнюваності дитсадка спричиняє „виселення” розташованої колись під одним дахом музичної школи. Колектив, зрозуміло, не в захваті, що доведеться залишити облаштовані власноруч і батьками вихованців затишні кімнати. Але загалом з розумінням ставляться до такого кроку. Головне: виділити при­міщення, як мовиться, раз і назавжди та профінансувати його ремонт. І така будівля у Великих Бубнах є – колишня по­чаткова, або, як її ще називають місцеві, „маленька” шко­ла.

– Думатимемо, як вам допомогти, – зазначив Віктор Сє­рік, оглянувши разом із педаго­гами споруду, і доручив сільсь­кому голові терміново визначити вартість робіт, зусиллями громади прибрати непотріб.

Поспілкувався голова райдержадміністрації і з вихователями дитсадка та їх підопічними.

– Побачене ще раз переконливо доводить необхідність програм соціально-економічного розвитку для сільських рад, – наголосив очільник ра­йону, підбиваючи підсумки зу­стрічі. – Наявність документа, в якому буде чітко розписано потреби, можливості та плани розвитку, безумовно, сприятиме вирішенню життєво важливих для громади питань. Адже в перспективі всі заклади на те­ренах сільської ради підпорядковуватимуться сільсь­кому голові, а районні й обласні струк­тури виконуватимуть своєрідний супровід у про­фесійній сфе­рі.

Павло КЛЮЧНИК.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Вулиця Руденко
Вулиця Руденко

Вхід на Ромни. інфоОголошення