Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Зростають щасливими
Зростають щасливими
Вісті Роменщини
П'ятниця, 15 квітня 2011, 00:00      Ромни, Сумська область

Гарне село Андріяшівка сво­їми краєвидами, працелюбними людьми, молодими сім’ями. Його окрасою є дитячий садочок, у якому виховуються 88 діток.

Колектив ДНЗ дбає та пік­лу­ється про те, щоб вихованцям було затишно в ньому. Дит­садок стає другою домівкою, а його працівники замінюють рідних малятам, яких можна порівняти з першими весняними квітами – пролісками, бо з ними на душі світ­лішає. Дитячі голоси, радісні посмішки, рожеві щічки, блискітки в довірливих оченятах роблять тебе найщасливішою людиною.

З гарним настроєм відвідують заклад діти. Адже тут на них чекає цілий світ нових, ці­кавих відкриттів, у який ніж­но і впевнено ведуть педагоги. З однієї кімнати чути чарівну музику баяна, в іншій малеча поринула в красу поезії, казко­ве життя весняного лісу, а тут ра­зом із вихователькою малюють улюбленого Колобка.

Допомагають та піклуються про них благодійники. Щира дяка керівнику ФГ “Урожай” М.І. Шевченку. Завдяки йому отримуємо свіжі доброякісні продукти, з яких кухарі готують смачні страви. Михайло Іванович також подарував стіль­­чики. Низький йому уклін.

Спасибі І.М. Козловському, який всіляко підтримує нас, працівникам Андріяшівського хлібозаводу на чолі з директором О.П. Половцевою – за смач­ний, духмяний хліб, кондитерську випічку, а також усім, хто допомагає дитсадочку. Наші діти знають своїх благодійників і по-своєму, по-дитячому дякують їм. А це – святе.

Тетяна РЯБКО,

завідуюча ДНЗ.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Світковий ріжок
Світковий ріжок

Вхід на Ромни. інфоОголошення