Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Відкритість влади
Відкритість влади
Вісті Роменщини
Середа, 06 липня 2011, 13:23      Ромни, Сумська область

Організовано відзначили День державної служби працівники Роменської районної дер­жав­ної адміністрації. Голова РДА В.П. Сєрік провів прес-конференцію з журналістами місцевих ЗМІ, а потім відбулася бесіда за "круглим столом". 

Були запрошені ветерани державної служби, які перебувають на заслуженому відпочинку, та молоді спеціалісти. Розмова проходила в довірливій, невимушеній обстановці. Висловлювалися не тільки побажання щодо кращої роботи, а й критичні зауваження. Г.І. Юхта пройшов шлях від викладача технікуму до керівника апарату РДА. Він у своєму виступі зазначив, що стабілізувати обстановку як у райо­ні, так і в країні можна лише налагодивши тісну співпрацю з опозиційними партіями, громадськими організаціями. На думку Григорія Івановича, потрібно також удосконалити Закон про державну службу. В О.І. Ромащенка теж великий досвід роботи у райдержадміні­страції, дослужився до керуючого справами Сумської обласної ради, нині на заслуженому відпочинку. Олександр Іванович відзначив, що на плечі нинішніх керівників району лягає велика відповідальність. Адже Роменський район займає 10% території Сумщини. І від того, як спрацює регіон, залежить рейтинг всієї області. Він також наголосив, що державних службовців потрібно підбирати, виховувати і ростити. На посадах у владних структурах випадкових людей не повинно бути.

- Раніше студенти, пам'ятаю, півроку про­ходили у нас практику, - продовжує тему ветеран, у минулому начальник управління праці та соціального захисту населення Р.І. Молошна. За ними за­кріплювали наставників. Тому практику потрібно запровадити й сьогодні.

Від імені молодих працівників РДА ви­ступила директор районного центру дитячої та юнацької творчості відділу освіти РДА Ю.В. Андреєва. Вона подякувала ветеранам за навчання, підказки в роботі, запевнила, що молоді спеціалісти гідно нестимуть звання державного службовця.

На «круглий стіл» завітали і гості - учні Бобрицької школи. Ознайомилися з роботою апарату РДА, поставили присутнім у залі ряд запитань.

Наостанок Віктор Петрович вручив ветеранам квіти і за­просив частіше бувати в РДА, надавати  допомогу, передавати досвід молодим.

Микола ГНАТЕНКО
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святкова хода
Святкова хода

Вхід на Ромни. інфоОголошення