Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Обнова золотом сіяє
Обнова золотом сіяє
Вісті Роменщини
Середа, 06 липня 2011, 13:28      Ромни, Сумська область

Поступово риштовання реставраторів залишають куполи Вознесенської церкви, відкриваючи світові позолоту бань. Сумлінно несуть свій трудовий хрест майстри-бляхарі з Лебедина. 

Доречно зауважити, що все це дійство відбувається головним чином на пожертви благодійників, меценатів, прихожан дорослих і навіть дітей-школярів. Принагідно хочу оприлюднити прізвища тих, хто від душі, по-справжньому сприяє відбудові храму. В їх числі Олександр Лакиза, який пре­зен­тував метал-булат (листи) кольору золота на всі сім куполів церкви. А В'ячеслав Леонов, Василь Марюха, Армен Агаханян, Леонід Чаус - металеві листи синього кольору на покрівлю даху. О.М. Закусило, В.І. Мурай подарували по 20 кубометрів деревини (кругляк). Допомогли розпиляти її Г.П. Негреба, В.І. Козаченко з сином Олександром. Одним словом, створили базу для подальшого проведення ремонтних робіт будівлі. Свій внесок для церкви зробили Г.А. Свірсь­кий, П.М. Саган, подарувавши чотири хрести на куполи, храмову велику ікону Св. Возне­сіння, чотири ікони євангелістів на барабан купола та інші образи. Чималу грошову допомогу надали Є.В. Василенко, Д.Є. Кірюхін, О.А. Олексенко, Н.М. Хорошаєва, Г.А. Лісогор, І.О. Туник, В.В. Пос­тол та інші.

Невдовзі має бути видана книга з розповіддю про початок будівництва церкви, її долю та сучасність. На сторінках видання читач знайде прізвища та імена тих, хто брав і бере участь у її відродженні. Отже, Боже благословення хай завжди буде з вами.

Іван КАВЧАК,

настоятель Святовознесенської церкви,

митрофорний протоієрей, депутат міської ради.

 

P. S. Всі бажаючі мають змогу перерахувати пожертвування на відновлення храму на р/р 26008050191001, МФО 337535. ФВАТ КБ "Надра" Сумське РУ "Слобожанщина" у м. Ромни. Ідентифікаційний номер 23637958.

Вознесенська  громада.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

32
32

Вхід на Ромни. інфоОголошення