Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Зарплата – на контролі
Зарплата – на контролі
Вісті Роменщини
Субота, 09 липня 2011, 20:48      Ромни, Сумська область

Питання зайнятості населення та визначення рівня життя громадян завжди актуальні. Сьогодні, на жаль, існують не лише такі поняття, як фактична та виплачена заробітна плата, а й випадки несвоєчасності її виплати.

Органами місцевого самоврядування питання ви­плати заробітної плати тримається на особливому контро­лі. Станом на 1 червня заборгованість з її виплати по місту склала 388,8 тис. грн., у т. ч. у ВАТ „Роменський завод АТС” – 183,8 тис. грн., Роменській філії ВАТ „Харків­шляхбуд” ДБУ-29 – 205 тис. грн.

До правопорушників застосовуються всі заходи впливу. Активно діє тимчасова комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пен­сій, стипендій та інших соці­аль­них виплат за участю контролюючих та правоохоронних органів. Зокрема, питання погашення заборгованості з ви­плати зарплати на вищевказаних підприємствах розглянуто 15 червня. В роботі комісії брали участь представники прокуратури, державної податкової інспекції, управління ПФУ в м. Ромни, УПСЗН, управління економіч­ного розвитку міськ­виконкому. На засіданні заслухано керуючого санацією ВАТ „Роменський завод АТС” Ю.А. Ховріна та директора Роменської філії ВАТ „Харківшляхбуд” ДБУ-29 В.П. Любченка. Члени комісії проаналізували стан справ, причини виникнення проблем із погашенням заборгованості. За результатами обговорення підготовлені пропозиції щодо шляхів їх вирішення. Робота, спрямована на погашення заборгованості з виплати заробіт­ної плати, триває.

Анастасія ГОЛОВКО,

головний спеціаліст УПСЗН міськвиконкому
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

36
36

Вхід на Ромни. інфоОголошення