Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини заслуговують на пошану
заслуговують на пошану
Вісті Роменщини
Середа, 27 липня 2011, 00:00      Ромни, Сумська область

Своїм виступом у міськра­йонній газеті „Вісті Роменщини” хочу привернути увагу керівництва міста і району та громадськості до двох визначних постатей нашого краю: Івана Федоровича Телющенка та Сергія Петровича Гаврася. Обидва вони закохані у свою справу і, незалежно від зовнішніх умов, долаючи всі труднощі та перешкоди, досягають значних результатів у своїй праці, будують грандіозні плани на майбутнє, які мають збутися.

Іван Телющенко – наш земляк, депутат обласної ради, кандидат технічних наук, генеральний директор ТОВ „Керамейя” (м. Суми). Я знаю Івана Федоровича ще з того часу, як він поселився в гуртожитку № 1 Роменського сільгосптехнікуму (нині Роменський коледж СНАУ). Очолював ЗАТ „Слобожанська будівельна кераміка”, що виробляло якісну цеглу. З розвитком підприємства зростали його потужності та можливості. директор не зупинявся на досягнутих результатах, вивчав передовий досвід за кордоном, проводив наукові дослідження, збільшував асортимент вироблюваної продукції, що реалізовувалася в усіх областях України, а також країнах Європи. Іван Федорович як керівник і науковий дослідник удосконалював технологію виробництва, без відриву від виробництва захистив дисертацію на присвоєн­ня вченого ступеня кандидата технічних наук.

У 2005 році він заснував у м. Ромни ТОВ „Техно-Маш-Сервіс”, де виготовляється унікальне обладнання для цегельних заводів не лише вітчизняних підприємств, а й країн СНД та ЄС. У травні 2007 р. Іван Федорович створює підприємство з виробництва клінкерних керамічних будівельних матеріалів на території колишнього заводу гумотехнічних виробів (м. Суми). Вже через рік продукція експортується в Білорусь. Зараз третина клінкерної цегли іде в Росію, Білорусь, Казахстан, При­балтику. Потужність під­приємства становить 30 млн. штук цегли за рік. Проте Іван Федорович не збирається „почивати на лаврах”. Завершується будівництво лінії з виготовлення клінкерної керамічної бруківки, у планах – виробництво крупноформатних пористих керамічних блоків, керамічної черепиці. Завдяки значним досягненням ТОВ “Керамейя” досить серйозно впливає на економіку Сумщини та України. Працівники отримують при­стой­ну зарплату, до бюджету надходять вагомі відрахування. Складається сприятлива атмосфера у стосунках з обласною владою.

– Виготовлена продукція гарантовано слугуватиме людям мінімум 100 років, – говорить Іван Федорович.

Одним словом, „Керамейя” – сучасне підприємство, де впроваджується все нове: задуми, плани, проекти, обладнання, технології, матеріали, ор­га­­ні­зація та оплата праці. І це завдяки нашому земляку І.Ф. Телющенку.

Сергій Гаврась – майстер спорту міжнародного класу з метання списа, 42-кратний чемпіон і призер чемпіонатів світу, Європи, СРСР, України. Я його знаю з 1997 р. Часто доводилося бувати на стадіоні коледжу, де не раз бачив, як Сергій Петрович готується до змагань.

Сергій Гаврась – мужня, вольова людина, з почуттям відповідальності та обов’язку, незламним характером, жагою перемоги у змаганнях будь-якого рівня. Завдяки його перемогам на різних континентах земної кулі звучав Гімн України та піднімався Державний прапор України. Саме С.П. Гаврась один з тих, хто показав бага­тьом країнам світу, що є така держава – Україна.

На мій погляд, І.Ф. Телющенко та С.П. Гаврась заслуговують на присвоєння звання „Почесний громадянин м. Ромни”.

Прошу читачів міськрайонки відгукнутися на мою пропозицію.

Федір ЯРИШ,

викладач-методист Роменського коледжу СНАУ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня

Вхід на Ромни. інфоОголошення