Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Щоб не прошкувати сходами
Щоб не прошкувати сходами
Вісті Роменщини
Субота, 30 липня 2011, 00:00      Ромни, Сумська область

Одне з питань, що найчастіше піднімається на особистих прийомах міського голови – забезпечення роботи ліфтів у багатоповерхівках. Як вирішити непросте, через необхідність значного фінансування, питання - йшлося на нараді у міського голови Миколи Калашника за учас­тю фахівців ГУМГ, представника підприємства, що спеціалізується на ремонті й обслуговуванні ліфтів.

Як проінформував начальник головного управління міського господарства Михайло Кочерга, нині тривають роботи у будинку на вул. Калнишевського, 22, де 4 ліфти мають запрацювати вже 1-2 серпня. Потім розпочнеться капремонт трьох ліфтів у багатоповерхівці на вул. Гетьмана Мазепи, 51А. Їх роботу відновлять до кінця серпня. Після того, як на сесії міськради буде внесено зміни і виділено кошти (266 тис. грн.), протягом місяця підприємство-виконавець робіт відремонтує ліфти у будинку на вул. Маяковського, 67. На наступний рік запла­новано капітальний ремонт ще 7-8 ліфтів.

Варто зазначити, що з моменту зупинки до пуску ліфта після капремонту проходить близько трьох місяців. Спочатку необхідно провести його обстеження, розробити кошторис і затвердити в області, лише потім можна приступати до ремонту.

На нараді прийнято рішення змінити ситуацію у ліфтовому господарстві. Адже нині ремонт виконує одна фірма, а обслуговує – інша. Це загалом негативно впливає на експлуатацію обладнання. Так, керівник ПРБП „Рембуд”, підприємства, що ремонтує ліфти, Валентин Костюк відзначив, що в ліфтових шахтах немає освітлення та ряд інших нюансів, що загалом свідчили: туди ніхто навіть не заглядав після ремонту, не говорячи вже про профілактичні роботи. Хоча останні повинні проводитися щомісячно і щоквартально. Мають прийти виконавець і від­повідальна особа з ЖЕКу й оглянути меха­ніз­ми та обладнання, внести відповідні записи у журнали огляду і ремонту ліфтів. Якщо і ремонт, і обслуговування виконуватиме одна ор­ганізація, ефект буде біль­ший. Залишилося ли­ше документально оформити досягнуту домовленість.

Також ПРБП „Рембуд” проведе технічне обстеження ліфтів у багатоповерхівці на вул. Коржівській, 65. Вони жодного дня не працювали, зібрані „з бору по сосні” із за­п­частин від різних виробників. До того ж є серйозні проблем із фінансуванням ремонтних робіт, але, як наголосив Микола Калашник, питання вирішувати потрібно, для початку – визначитися з вартістю.

Петро КАРАБУТ
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня

Вхід на Ромни. інфоОголошення