Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Питання юридичні, земельні, комунальні
Питання юридичні, земельні, комунальні
Вісті Роменщини
П'ятниця, 07 жовтня 2011, 07:37      Ромни, Сумська область

Відбулася чотирнадцята сесія Роменської міської ради шостого скликання, яку провів міський голова Микола Калашник.

У зв'язку з набранням чинності рішення Апеляцій­ного суду Сумської області, який залишив без змін рішення Роменського міськрайонного суду про ви­знання винним заступника міського голови Андрія Жарого у скоєнні адміністративного корупційного правопорушення - входив до складу правління приватного підприємства "Фаворит", міський голова, згідно з вимогами законодавства, вніс на розгляд депутатів проект рішення "Про затвердження розпорядження міського голови від 29.09.2011 р. "Про звільнення з посади Жарого А.Г. та виведення зі складу виконавчого комітету".

Андрій Жарий наголосив, що суд не врахував деяких нюансів, зокрема того факту, що підприємство фактично жодного дня не працювало й існувало лише "на папері". Крім того, було задокументовано зміну права власності. Посадовець пообіцяв, що протягом місяця постанова суду буде оскаржена у зв'язку з виявленими новими обставинами.

Під час обговорення депутати як наголошували на необхідності чіткого дотримання законодавства, так і висловлювалися на підтримку Андрія Жарого. Оскільки думки розділилися, під час голосування проект не набрав необхідної кількості голосів.

Також народні обранці розглянули ряд земельних питань, затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель м. Ромни з ба­зовою вартістю 91 грн. 30 коп. за 1 кв. м, внесли зміни до бюджету міста на 2011 рік, заслухали інфор­ма­цію про хід виконання програми реформування жит­лово-комунального господарства на 2009-2014 рр.

З метою недопущення підвищення вартості тарифів на вивезення твердих побутових відходів на сесії було прийняте рішення про створення КП "Чисте місто": підприємству буде передана техніка, отримана за проектом TACIS, для виконання робіт на замовлення ТОВ "ПМК-Ресурс" - надавача послуг із вивезення сміття (якщо техніку передати приватному підприємству, вартість орендної плати за її використання суттєво підвищить ціну за вивезення відходів).

Розглянуто й інші питання.

Павло КЛЮЧНИК.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Площа Свободи
Площа Свободи

Вхід на Ромни. інфоОголошення