Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Я горда вибором
Я горда вибором
Вісті Роменщини
П'ятниця, 07 жовтня 2011, 07:58      Ромни, Сумська область

Знайомою стежиною що­дня крокую до рідного навчального закладу - Роменського коледжу Сумського НАУ. Навчаюся на другому курсі відділення "Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в АПК".

У цьому році коледж святкує ювілей - 90 ро­ків. Поважна і серйозна дата. Наш заклад - один із найкращих у Сумській області. Вважаю, що зробила, як для дівчини, досить серйозний вибір, об­равши цю спеціальність.

Для навчання у нас є всі умови. Кабінети обладнані сучасними технічними засобами, комп'ютерною технікою. У цьому році додався й мультиме­дій­ний проектор. Студенти ма­ють всі можливості для проходження практичних занять.

Та найбільша цінність навчального закладу - ви­кладачі, які завжди раді допомогти, порадити, за необхідності підтримати. Проблеми сту­дентів вони сприймають як свої. Якщо інколи й звучать докори з їхніх вуст, то це тільки заради того, щоб не збочили ми на непростих життєвих дорогах. Педагоги дають нам не тільки нові знання, а й вчать долати труднощі, виховують такі риси характеру, як людяність, правдивість.

При згадці про коледж постають не тільки навчальні процеси, а й безліч цікавих заходів. Це - спортивні змагання, виступи учасників художньої самодіяльності.

Особисто я віддаю навчанню багато часу, тому в заліковій книжці маю лише відмінні оцін­ки. В цьому році отримую стипендію голови Сумської обласної дер­жавної адміністрації Юрія Чмиря.

Анна БАЙДИК,

студентка другого курсу.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop28
konotop28

Вхід на Ромни. інфоОголошення