Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Зарплата, виховання, дисципліна
Зарплата, виховання, дисципліна
Вісті Роменщини
П'ятниця, 21 жовтня 2011, 07:49      Ромни, Сумська область

Про забезпечення вчасної виплати зарплати на підприємствах, в установах і організаціях Ромен йшлося на апаратній нараді, яку провів секретар міської ради Микола Цецюр. Доповідав заступник міського голови Олександр Яковенко.

Так, станом на 1 жовтня не виплатили заробленого працівникам лише два підприємства-банкрути – „ДБУ-29” і ВАТ „Роменський завод АТС” на загальну суму 405 тисяч гривень. Погасити заборгова­ність мають до 1 січня 2012 року. Питання залишено на контролі й буде знову внесене на розгляд на початку грудня.

Інформуючи про організацію військо-патріотичного виховання молодого покоління, заступник міського голови Володимир Дудко відзначив активну діяль­ність у цій сфері педагогічних колективів, ор­ганізацій ветеранів і воїнів-афганців, від­ділу у справах сім’ї і молоді та інших. І якщо, умовно кажучи, духовна складова питання знаходиться на належному рівні, то матеріальне забезпечення кабінетів до­призовної підготовки в школах бажає кращого: приладдя та обладнання вивезли, як говорили, для заміни на нове, а от обі­цяного сучасного так і не отримали. Тож початкові премудрості військової служби доводиться пояснювати „на пальцях”.

Заступник міського голови Олена Проценко зосередила увагу присутніх на необхідності дотримання виконавської дисципліни.

Керівники управлінь, служб і організацій проінформували про стан справ в очолюваних структурах. Найактуальніші нині питання: підготовка до зими й благоустрій. Міський голова вже підписав розпорядження про початок опалювального сезону 15 жовтня, а в навчальних і медичних закладах на п’ять днів раніше. Також було оголошено про проведення загальноміської толоки.

Павло КЛЮЧНИК.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Бульвар Шевченка
Бульвар Шевченка

Вхід на Ромни. інфо