Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини на покрову в пустовійтівці
на покрову в пустовійтівці
Вісті Роменщини
Середа, 26 жовтня 2011, 20:01      Ромни, Сумська область

На Покрову на Роменщині відбулися заходи, присвячені Дню Українського козацтва. Голова райдержадміністрації Віктор Сєрік, голова районної ради Сергій Хоронько, їх заступники та працівники апарату разом з активом с. Пустовійтівка на чолі з головою територіальної громади Петром Пронем, працівниками державного історико-культурного заповідника „Посулля” та учнями місцевої школи поклали квіти до пам’ятника останньому кошовому Запорозької Січі Петру Калнишевському.

 

У виступах керівників ра­йону прозвучала впевненість, що любов до України, готов­ність боронити рідну землю, всіляко дбати про її процвітання, притаманні нашому славетному землякові та його відомим і невідомим козакам-побратимам, стануть прикладом для наслідування юному поколінню жителів Роменщини. Також прозвучали побажання сучасним членам численних козацтв активніше долучатися до громадського життя регіону, згуртуватися задля вирішення багатьох суспільно-важливих питань: патріотичного виховання підростаючого покоління, екологічних, пра­воохоронних та інших проб­­лем.

Міський голова Микола Калашник, депутат міської ра­ди Володимир Роздобудько, працівники Роменського краєзнавчого музею та учні СЗОШ № 1 ім. П.І. Калнишевського поклали квіти до пам’ятного знака святому земляку, що на Покровській горі.

Також цього дня відбулися різнопланові тематичні заходи в навчальних закладах.

Павло КЛЮЧНИК
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

13
13

Вхід на Ромни. інфоОголошення