Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини На порядку денному – опалення
На порядку денному – опалення
Вісті Роменщини
Середа, 26 жовтня 2011, 20:03      Ромни, Сумська область

Про забезпечення осель роменців, установ і організацій теплом йшлося на нараді, яку в переддень початку опалювального періоду провів міський голова Микола Калашник.

Як повідомив начальник головного управління міського господарства Михайло Кочерга, 14 жовтня було отримано погодження з області на подачу газу в котельні й відразу розпочався процес їх запуску. Варто зазначити, що здійснити одночасний пуск усіх котелень технічно неможливо, тож у когось батареї потепліли раніше, у когось пізніше. Ви­хідні стали робочими як для тепловиків, так і для працівників під­приємств, що обслуговують житловий фонд, управління з експлуатації газового господарства.

Раніше почали опалюватися центральна районна і Перша обласна лікарні, школа-інтернат. Звичайно, не обійшлося без певних проблем. Так, в дитячому від­діленні ЦРЛ 14 жовтня було не зовсім комфортно для маленьких пацієнтів, але коли котельні за­пра­цюють на повну, ситуація має покращитися. Обговорено й питання встановлення в ЦРЛ лічильників для стовідсоткового обліку тепла, що має заощадити значні кошти. Проте є певні нюанси: вони мають рахувати лише ті гігакалорії, що обігрівають лікарню, а не всіх, хто „сидить” на одній із медичним закладом трубі. Заступнику міського голови Андрію Жарому доручено знайти оптимальне рі­шення.

Також йшла мова про ремонт дахів багатоповерхівок із м’яким покриттям. Роботи триватимуть, доки дозволятимуть погодні умови. А ЖЕКам треба визначитися, скільки потрібно ще руберойду, щоб уже наступного року пов­ністю „зняти” наболілу проблему.

Вже не вперше в місті з’являються анонімні листівки з „порадами”, як не платити за отримані комунальні послуги. Цього разу  - за водопостачанні. Навряд чи слідування „настановам” допоможе заощадити кошти в гаманцях роменців, а от залишити місто без води – запросто. Хоча, можливо, саме це й ставиться за мету, а не декларована турбота про громаду.

Северин НАДОЛЬКО.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

35
35

Вхід на Ромни. інфоОголошення