Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Є інвестиції, є і віддача
Є інвестиції, є і віддача
Вісті Роменщини
Середа, 26 жовтня 2011, 20:17      Ромни, Сумська область
Щоб розвивалося виробництво, потрібно його модер­ні­зовувати, закуповувати нові машини та устаткування, тобто вкладати кошти. Промисло­вими підприємствами ра­йону в основні виробничі фонди за 9 місяців 2011 року інвестовано 7,4 млн. грн., що на 3,6 млн. грн. більше проти відповідного періоду минуло року. Це, безперечно, сприяло збіль­шенню випуску продук­ції.

У філії “Роменський молочний комбінат ПП “Рось” виробили 3549 тонн сухого моло­ка, що на 1170 тонн більше, ніж торік. І на наступний рік планують модернізувати ос­нов­ні засоби. Зокрема, встановити нову технологічну лінію. Загалом інвестиції у виробництво на підприємстві складуть 1 млн. 750 тис. грн.

Розширює потужності знане в Україні підприємство ЗАТ “Слобожанська будівельна кераміка”, яке закупило нове обладнання та модернізувало лі­нію з виробництва цегли. Це відразу дало результати. За 9 місяців нинішнього року випущено 33 мільйони штук цегли - на 3,5 мільйона штук біль­ше, ніж за цей період торік. У 2012 році на підприємстві планується вкласти в оновлення тех­нологічних процесів 17 млн. грн. Ставиться завдання, щоб більшість процесів виконували автомати-роботи.

Кому вдалося хоч раз скуш­­­тувати звичайні повсякденні буханці з Андріяшівського хлібозаводу, той щодня купуватиме цей продукт. Хліб смачний, без добавок, довго не черствіє. Якість виробів покращилася тому, що на підпри­єм­стві встановлено нову піч. Зросли й обсяги виробництва. За 9 місяців до торговельної мережі надійшли 352 тонни хлібобулочних виробів. Плюс проти попереднього ро­ку становить 6,2 тонни.

Розширюють та урізнома­ніт­­нюють асортимент товарів у Роменській виправній колонії № 56. Щоб вони були конкурентними на ринку, адміністрація підприємства працює над їх здешевленням, оновлює виробничі процеси. Придбано деревообробний верстат, три газозварювальні апарати, від­ремонтовано автомо­біль та ін. Відтак збільшилося виробництво товарів широкого вжит­ку на 630 тис. грн. У 2012 році планується інвестувати у виробництво 239 тис. грн.

Довгий час допускало від­ставання ДП “Роменський “Агролісгосп”. З приходом нового керівництва стан справ покращився. Сьогодні немає бор­гів із заробітної плати, вчасно сплачуються податки. Запустили в роботу цех із переробки деревини, працює чотири пилорами. Щодня переробляється 12-15 куб. м сировини, розширюється асортимент товарів широкого вжитку. Придбали новий автомо­біль для перевезення лісу, від­ремонтовано ад­міністративний будинок. На 2012 рік планується обладнати сушильну камеру, розширити розсадник та ін., на що буде використано 100 тис. грн.

А вже наступ­ного року планується інвестувати в промислові підприємства району 25,7 млн. грн. Це, безперечно, позитивно позначиться на їх роботі, сприятиме покращенню виробничо-побутових умов працюючих, зростанню заробітної плати, стабільній роботі трудових колективів.

Олена ГРЕБЕНЮК,

начальник управління економіки

райдержадміністрації.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Міст через Сулу
Міст через Сулу