Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Роменський силач
Роменський силач
Вісті Роменщини
Середа, 26 жовтня 2011, 21:27      Ромни, Сумська область

Рекордсмен із гирьового спорту 62-річний М.І. Левченко просто “порвав” усіх на другій спартакіаді серед ветеранів спорту.

Не стільки перемог, їх і так було достатньо, а як дружнє спілкування з однодумцями, яких, на жаль, нині небагато, Михайло Іванович прагнув знайти на змаганнях.

Глядачі, в основному студенти та викладачі Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка, де проходили змагання, не очікували від сивоволосого роменця нічого незвичайного. Та після того, як він ривком підняв 16-кілограмову гирю 100 разів – лівою і 130 – правою руками, шанувальники силових видів спорту не змогли повірити, що таке витворяє пенсі­онер. Усі чудово розуміли, що багатьом молодим “качкам” до ветерана далеко. А після того, як пішов слух, що роменський силач робить жим мізинцем, відірвати від нього студентів та їх наставників стало просто неможливо. Хоча організаторів змагань і нервувало затягування заходу незапланованим показовим виступом, наш земляк задовольнив цікавість бажаючих – мізинцем вижав десять разів 24-кілограмову “цяцьку”. Після цього бажаючі заприязнитися з незвичайним атлетом просили обмінятися з ним телефонами, поділитися досвідом і методикою тренувань, яку, до речі, Михайло Левченко розробив самостійно.

Незважаючи на справжній фурор, йому присудили перше місце тільки в особистому заліку. Хоча переможці командного, недригайлівці, удвох набрали вдвічі менше очок, ніж роменець сам. Судді апелювали правилами змагань – брати участь мали щонайменше два представники від того чи іншого міста, а Ромни представляв тільки Левченко.

На жаль, гирьовий спорт вимирає, – журиться ветеран. Та надія жевріє: під його наставництвом дистанційно тренуються кілька молодих спортсменів. Один із них візьме участь разом зі своїм метром у змаганнях, що незабаром пройдуть на Луганщині.

Денис МЯГКОВИЧ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Чапаєва
Чапаєва

Вхід на Ромни. інфоОголошення