Ромны. Romny. Ромни. інфо

Сквер Калниша
Вісті Роменщини
Субота, 05 листопада 2011, 21:45      Ромни, Сумська область

Під патронатом в. о. ректора Сумського національного аграрного університету В. Ладики в усіх районах нашої області, а також на Полтавщині та Чернігівщині про­йшла акція “Зелений світ” під деві­зом “Посади дерево”.

Роменці – студенти університету та коледжу СНАУ залучили до заходу й учнів місцевих шкіл. Разом вони посадили в Смілому та Пустовійтівці більше 2500 дерев.

Співробітники та студенти Роменського коледжу СНАУ під керівництвом директора О. Кисіля працювали на батьківщині останнього кошового Запорозької Січі. Разом з ними висаджували берізки студенти університету на чолі з деканом інженерно-технологічного факультету М. Довженком. У центрі Пустовійтівки заклали сквер на честь 320-річчя від дня народження П.І. Калнишевського.

Приклад у роботі подавали заступник директора В. Маляренко, завідуючі відділеннями Ю. Дяченко, О. Шевченко. До акції також приєднався перший заступник голови райдержадміністрації В. Татарінов.

За проявлену ініціативу та якіс­ну роботу Пустовійтівський сіль­сь­кий голова П. Пронь висловив трудівникам подяку, побажав успіхів у царині наук.

Федір ЯРИШ,

викладач-методист
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Пам'ятники Кавалеридзе
Пам'ятники Кавалеридзе

Вхід на Ромни. інфоОголошення