Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Діяльність, сповнена милосердя і тепла
Діяльність, сповнена милосердя і тепла
Вісті Роменщини
Середа, 09 листопада 2011, 21:58      Ромни, Сумська область
Першої неділі листопада своє професійне свято відзначають люди, чия діяльність сповнена гуманізму, милосердя і тепла. З нагоди Дня працівника соціальної сфери в місті та районі відбулися урочисті заходи.

Привітали фахівців соціальної сфери району голова райдержадміністрації Віктор Сєрік та голова районної ради Сергій Хоронько. У своїх виступах вони висловили подяку за щоденну клопітку й відповідальну роботу соціальних працівників. Адже повсякденна увага, підтримка і допомога є важливою складовою реалізації державної соціальної політики, в центрі якої – людина. Побажали міцного здоров’я, щастя, домашнього затишку і тепла, успіхів у їх благородній справі.

Прозвучали поздоровлення і від колег та керівників відповідних установ району. Зокрема, слово мали начальник УПСЗН РДА Олександр Даценко, директор Роменського районного територіального центру соціального обслуговування Ірина Лісна, начальник управління ПФУ в м. Ромнах та Роменському районі Алла Біленко.

Вітали працівників установ соціального захисту Ромен місь­кий голова Микола Калашник, його заступник Олександр Яковенко, начальник УПСЗН виконкому Ярослав Панченко та інші. На зібранні у залі засідань міської ради пролунало багато теплих слів на адресу наших земляків, котрі зігрівають душі й сприяють у вирішенні побутових та ін­ших питань одиноким, немічним, літнім людям.

Кращі працівники, ветерани були нагороджені грамотами і подяками райдержадміністрації та районної ради, виконавчого комі­тету міської ради.

Андрій ЛЮБСЬКИЙ
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop41
konotop41

Вхід на Ромни. інфоОголошення