Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Визначили кращих
Визначили кращих
Вісті Роменщини
Четвер, 17 листопада 2011, 21:07      Ромни, Сумська область

У трьох номінаціях першого туру обласного конкурсу „Краща посадова особа органів місцевого самоврядування” змагалися очільники територі­альних громад, працівники районної та сільських рад. Конкурсанти писали творчий диктант, складали діловий документ, презентували себе як фахівця.

Кращою посадовою особою районної ради визнано начальника відділу правового забезпечення виконавчого апарату райради Світлану Остапенко.

У номінації „Кращий сіль­ський голова” переміг очільник Галківської територіальної громади Руслан Кузьменко.

У номінації „Краща посадова особа сільської ради” – секретар Андріяшівської сільради Валентина Шевченко.

Номінантам було вручено відзнаки та грошові винагороди. Переможці представлятимуть Роменщину на другому етапі конкурсу, що відбудеться в обласному центрі.

До речі, важливість і необхідність для посадовців (та й для всіх інших) не лише високих професійних навичок, а й доброго серця, сповненого бажання допомогти ближньому в скрутну хвилину, під­твердив благородний вчинок Світлани Остапенко, котра передала презентовані кошти на лікування тяжкохворої маленької Дар’ї Ольшанської з с. Великі Бубни.

Павло КЛЮЧНИК.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святкова хода
Святкова хода

Вхід на Ромни. інфоОголошення