Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини 50 – не фініш, а старт
50 – не фініш, а старт
Вісті Роменщини
П'ятниця, 25 листопада 2011, 09:05      Ромни, Сумська область
У житті кожної людини є свої щасливі миті. До них належать і дні народження, особливо ювілейні. Для директора Глинського професійного аграрного ліцею М.С. Гордійчука цьогорічне 50-річчя злилося з 65-річчям очолюваного ним навчального закладу.

50 років – це відповідальний період для людини, яка вже пізнала і радощі, й печалі, гіркоту розчарувань і велич перемог, яка твердо стала на ноги та впевнено крокує життєвою дорогою, ведучи за собою інших. А Михайлу Сергі­йовичу доводиться скеровувати 80 працівників та 230 учнів ліцею.

Все почалося в лютому 1982 року, коли статним юнаком піс­ля служби в армії він розпочав працювати водієм, а потім майстром виробничого навчання тоді ще Глинського СПТУ № 7. Наполегливий хло­пець трудився і одночасно здобував освіту. Закінчив заочний факультет Роменського сільськогосподарського технікуму, згодом – Глухівський державний педагогічний інститут. Здобув другу вищу освіту в Сумському педагогічному уні­верситеті. За малим не 30 ро­ків Михайло Сергійович пра­цює в навчальному закладі. Пройшов усіма службовими сходинками й у 1993 році очолив освітню установу.

Що таке директор навчального закладу сьогодні? Це не лише очільник педагогічного й учнівського колективів. Майже за 20 років керівної діяльності Михайло Сергійович зу­мів утримати заклад на належному рівні, зберегти робочі місця, забезпечити учнів новими професіями, зміцнити матеріально-технічну базу, допоміг досягти успіхів у навчан­ні та вихованні, створити музей, посилити зв’язки з ветеранами праці, Великої Віт­чизняної війни, пенсіонерами, успішно подолати не один десяток адміністративних перешкод.

Тож бажаємо нашому дорогому директорові й надалі твердо стояти на ногах, мудро та справедливо керувати педагогами та учнями. Творчої Вам наснаги, міцного здоров’я, вірних, надійних помічників і друзів, вдячних учнів. А ще бажаємо щастя і достатку, ясного неба і тепла, в житті лиш злагоди й порядку, щоб доля світлою була. В роботі – успі­хів й терпіння, у справах – віч­ного горіння, в коханні – ніж­ної весни, в сім’ї – добра і теплоти.

Від імені колективу

Олександр МОСТОВИЙ,

голова профспілкового

комітету ліцею.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

25
25

Вхід на Ромни. інфоОголошення