Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини У НОВИЙ РІК з новою школою
У НОВИЙ РІК з новою школою
Вісті Роменщини
П'ятниця, 25 листопада 2011, 09:11      Ромни, Сумська область
Минулого тижня голова облдержадміністра­ції Юрій Чмирь відвідав наш край. Зокрема, очільник області разом із керівництвом міста і району побував у Роменській СЗОШ № 1 ім. П.І. Калнишевського, де поспілкувався з педагогами та учнями, будівельниками й особисто перевірив хід робіт з облаштування класів і актового залу в добудованому приміщенні.

Варто зазначити, що завершення спорудження нового навчального корпусу вихованці та їх наставники чекали понад два десятиліття. І якщо б при його вході розмістити табличку з прізвищами всіх високопосадовців із Сум та Києва, які обіцяли посприяти його завершенню, – вийшов би досить довгий список.

– Завершення довгобуду – знакова подія не лише для нашої школи, а й для всього міста, – наголосила директор навчального закладу Валентина Судьїна. – Це стало можливим саме завдяки підтримці голови ОДА, міської влади і меценатів.

Традиційно не залишився осторонь важливої справи і знаний благодійник, людина, що постійно дбає про створення умов для розвитку підростаючого покоління, директор ТОВ „Роменський завод продтоварів”, депутат обласної ра­ди, радник голови ОДА Олександр Саєнко. Він пообіцяв, що  шість класів у новобудові будуть обладнані сучасними муль­тимедійними комплексами його коштом.

– Це – реальний приклад соціальної відповідальності вла­ди і бізнесу, співпраці, спря­мованої на розвиток регіону, – підкреслив Юрій Чмирь.

Керівник Сумщини поставив перед будівельниками завдання здати об’єкт у найкоротші терміни – до 15 грудня, аби школярі зустріли Різдвяні свята вже у новій споруді. А під час спілкування з учнями прийняв запрошення на новорічний вогник, що відбудеться у новому актовому залі.

Також голова ОДА побував у Анастасівці. Про це у наступному номері газети.

Петро КАРАБУТ
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

044
044

Вхід на Ромни. інфоОголошення