Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Дивися на нас як на рівних
Дивися на нас як на рівних
Вісті Роменщини
Середа, 07 грудня 2011, 09:31      Ромни, Сумська область
Під час урочистостей з нагоди Міжнародного дня ін­валідів, які пройшли в облас­ній філармонії, почесними грамотами голови ОДА зокрема нагородили директора Ромен­ського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Наталію Осауленко і голову Роменської територіально-виробничої первинної організації УТОС Ніну Лук’янець.

Творчим подарунком був концерт митців філармонії та самодіяльних артистів. Серед них - наш земляк, кобзар Олек­сандр Тріус, який нещодавно став лауреатом першої премії ХІІ Всеукраїнського фестивалю “Червона рута-2011” за на­прямком кобзарсько-лір­ниць­­кого виконавства.

У Ромнах теж відбулися тематичні заходи. У СЗОШ № 2 пройшов фестиваль дитячої творчості “Дивися на нас як на рівних”, який організували спільно з дирекцією навчального закладу центри поза­шкільної освіти, реабілітації дітей інвалідів, соціальних служб для сім’ї, дітей та моло­ді. Крім того, за “круглим столом” представники соці­аль­них, комунальних та інших служб обговорили з інвалідами проблеми життєдіяльності людей з особливими потребами.

За солодким столом, влаштованим генеральним директором ТОВ “Ромен­ський завод продтоварів”, депутатом об­ласної ради Олександром Саєнком, зібралися вихованці ЦРДІ. Також подарунки від ме­цената отримали діти-інваліди й підопічні територіального центру соціального обслуговування.

Микола СОТ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня

Вхід на Ромни. інфоОголошення