Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Дроти міцні, струм безперебійний
Дроти міцні, струм безперебійний
Вісті Роменщини
Середа, 21 грудня 2011, 21:08      Ромни, Сумська область
О сьомій тридцять широко відчиняються ворота філії “Роменський РЕМ” ПАТ “Сумиобленерго” і одна за одною виїжджають автівки різного призначення, автокрани, трактори з бурами, інші механізми. Екіпаж кожного бере курс за вказаним диспетчерською службою напрямком. І так щодня 16 бригад. Дорога неблизька, а виконати намічений обсяг робіт треба обов’язково швидко і якісно. Не дивина, коли зустрінеш у Залатисі чи Красному роменських фахівців біля трансформаторів чи на електроопорах.  

– Наше господарство – найбільше в обласній енергосистемі, – розповідає головний інженер філії Олександр Андрущенко. – Тільки протяжність відкритих і кабельних дротів, які тримаються на електроопорах та пролягають під землею, понад 1200 кілометрів. 27 підстанцій з їх колективами стоять на сторожі безперебійної подачі електроструму споживачам. Доречно назвати і кращих із них. Це – підстанція, що знаходиться на околиці Ромен і обслуговує місто Ромни та значну частину району. Очолює підрозділ знаний фахівець старший майстер Володимир Тренкунов. Серед віддалених варто відзначити Глинську підстанцію, де майстром Борис Рябушко.

У цілому наше підприємство працює не гірше, ніж інші. В обласному зведенні перебуваємо, так би мовити, в золотій серединці. Під­кріплю сказане кількома цифрами. Наприклад, з початку року замінено 340 опор, 15,2 кілометра дротів на ПЛ-0,4-КВ, розчищено майже сто кілометрів трас, де проходять лінії електропередач. Виконано капітальний ремонт 149 трансформаторних підстанцій 10/04 Кв. Можна наводити ще цілий ряд цифр. Всі вони говорять про те, що виконано робіт набагато більше, ніж торік, за всіма показниками з кращим економічним ефектом. По­стійно працюємо над впровадженням у виробництво різних новацій, досвіду колег з інших регіонів України. І це дає позитивні результати. Над їх покращенням працюватимемо і в наступному році.

Думаю, що не повною буде моя розповідь, якщо не згадати про Липову Долину. Цей підрозділ енергопостачання приєднали до нас торік. Носить він сьогодні назву Липоводолинська комплексна діль­ниця філії “Роменський РЕМ”. Там практично не маємо проблем, бо робимо спіль­ну справу.

Записав

Олег НЕБЕСНИЙ
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел

Вхід на Ромни. інфоОголошення