Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Головні фінансові документи затверджено
Головні фінансові документи затверджено
Вісті Роменщини
Середа, 11 січня 2012, 21:33      Ромни, Сумська область
Після того, як Верховна Ра­да ухвалила Закон „Про дер­жав­ний бюджет України на 2012 рік”, відбулися останні в 2011 році засідання сесій обласної, міської і районної рад шостого скликання.

Головними питаннями в порядках денних були про за­твердження програм соціального і економічного розвитку Сумщини, Ромен і Роменського району та відповідних бю­­джетів. Тож Новий рік наш регіон зустрічав із затвердже­ни­ми головними фінансовими документами.

На обласній сесії народні обранці розглянули загалом чо­тирнадцять програм, внесли зміни до п’яти.

Депутати Роменської міськ­ради затвердили програму розвитку інформаційного простору та формування толерантного суспільства на 2012-2015 ро­­ки, положення про облік і ви­користання безхазяйного майна та відумерлої спадщини, внесли зміни до структури і штатів апарату міської ра­ди й виконавчого комітету, скасували рішення виконкому „Про проведення відкритих кон­курсів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального корис­ту­вання в місті Ромни” та „Про затвердження умов проведення відкритих конкурсів на пе­ре­везення пасажирів на місь­ких автобусних маршрутах загального користування в міс­ті Ромни”.

На сесії Роменської райради прийнято програми зайнятості населення Роменського району на 2012-2014 роки та під­вищення енергоефектив­нос­ті в районі на 2012-2015 роки.

Петро КАРАБУТ.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Площа Свободи
Площа Свободи

Вхід на Ромни. інфоОголошення