Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Турботлива кураторка
Турботлива кураторка
Вісті Роменщини
Середа, 11 січня 2012, 21:36      Ромни, Сумська область
З давніх-давен люди з невимовною повагою ставилися до професії вчителя. Адже саме педагог дає так звану “путівку в життя”. Разом із викладеним матеріалом він передає часточку своєї душі. Саме такого ви­кладача я зустріла, коли навчалася в Роменському коледжі СНАУ. Тетяна Петрівна Яриш – пе­дагог за покликанням, майстер своєї справи. 

Народилася вона 1 січня 1952 року. Після за­кінчення Роменської середньої школи № 1 не вагаючись вступила на економічний факультет Дніп­ро­петровського сільсь­ко­гос­подарського інституту. Відразу після випуску почала працювати в Роменському сіль­ськогосподарському тех­ні­кумі, адже завжди мріяла навчати юнаків і дівчат. Незабаром закінчила й педагогічний факультет Київської української сільськогосподарської академії. Випустила десять груп, отримала звання викладача вищої категорії, брала участь в обласному конкурсі “Куратор 2000 року”.

Педагог приділяла значну увагу патріотичному та трудовому вихованню студентів. Проводила виховні години за участю ветеранів Великої Віт­чизняної війни, воїнів-інтернаціоналістів, військовослужбовців. Запрошувала на засідання “круглих столів” представників КРУ, фінансових установ, підприємців. Кожна її група відзначалася високою успішністю.

Не оминала Тетяна Петрівна й такі важливі події в житті студентів, як весілля, дні народження, проводи в армію... Під час війни в Афганістані турботлива кураторка писала листи своїм колишнім вихованцям, які виконували інтернаціональний обов’язок у далекій країні. А одного разу студенти її групи, здавши металолом, поділили гроші між сиротами, які навчалися в техні­кумі.

Тетяна Петрівна – справж­ній борець за справедливість і якісний рівень знань, Учитель з великої літери. Напередодні свят, коли у світ крокує Новий рік, вітаємо зі славним юві­­леєм свою вчительку! Бажаємо щастя, натхнення, кві­тучої долі й міцного здоров’я.

Від імені численних

вихованців

Катерина ЛУК’ЯНЕНКО,

випускниця Роменського коледжу СНАУ, староста групи (2004-2007 н. р.).

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

21
21

Вхід на Ромни. інфоОголошення