Ромны. Romny. Ромни. інфо

СПОРТ
Вісті Роменщини
Неділя, 26 лютого 2012, 21:26      Ромни, Сумська область

ВОЛЕЙБОЛ

У запеклій боротьбі спортсмени Роменського коледжу КНЕУ вибороли третє місце серед дванадцяти команд у змаганнях із волейболу в залік обласної спартакіади серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Команду готували тренер-викладач Володимир Шитюга та керівник фізичного виховання Валерій Романенко.

Ірина ГОНЧАРОВА.

 

ФУТЗАЛ

Чотири дні в спорткомплексі ім. Володимира Окіпного тривали змагання за першість міста з футзалу серед дівчат у залік ХХ спортивних ігор школярів. У турнірі взяли участь вісім команд. У фінальній грі за перше місце зустрілися ЗОШ № 11 та № 5, перша й перемогла з рахунком 1:0. За третє місце боролися СЗОШ № 1 та ЗОШ № 4. Бронза дісталася СЗОШ № 1.

Цей вид спорту вперше увійшов до програми обласних спортивних ігор. Тренери-викладачі відділення футболу ДЮСШ сформували збірну команду міста. На неї чекають обласні змагання в березні. Дирекція ДЮСШ висловлює подяку вчителям фізкультури Дмитру Скрипці (ЗОШ № 5), Оксані Соніній (№ 11) та Олександру Балябі (СЗОШ № 1 ) за якісну підготовку учнів.

Ганна ВАСИЛЕЦЬ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Нива
Нива

Вхід на Ромни. інфоОголошення