СПОРТ
Вісті Роменщини
Неділя, 26 лютого 2012, 21:26      Ромни, Сумська область

ВОЛЕЙБОЛ

У запеклій боротьбі спортсмени Роменського коледжу КНЕУ вибороли третє місце серед дванадцяти команд у змаганнях із волейболу в залік обласної спартакіади серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Команду готували тренер-викладач Володимир Шитюга та керівник фізичного виховання Валерій Романенко.

Ірина ГОНЧАРОВА.

ФУТЗАЛ

Чотири дні в спорткомплексі ім. Володимира Окіпного тривали змагання за першість міста з футзалу серед дівчат у залік ХХ спортивних ігор школярів. У турнірі взяли участь вісім команд. У фінальній грі за перше місце зустрілися ЗОШ № 11 та № 5, перша й перемогла з рахунком 1:0. За третє місце боролися СЗОШ № 1 та ЗОШ № 4. Бронза дісталася СЗОШ № 1.

Цей вид спорту вперше увійшов до програми обласних спортивних ігор. Тренери-викладачі відділення футболу ДЮСШ сформували збірну команду міста. На неї чекають обласні змагання в березні. Дирекція ДЮСШ висловлює подяку вчителям фізкультури Дмитру Скрипці (ЗОШ № 5), Оксані Соніній (№ 11) та Олександру Балябі (СЗОШ № 1 ) за якісну підготовку учнів.