Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини СТРАТЕГІЧНА ГАЛУЗЬ
СТРАТЕГІЧНА ГАЛУЗЬ
Вісті Роменщини
Четвер, 15 березня 2012, 21:06      Ромни, Сумська область

18 березня відзначатимуть своє професійне свято працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Враховуючи надзвичайно важливу роль сфери житлово-комунальних послуг у забезпеченні життєдіяльності громади Ромен, цій галузі приділяється особлива увага.

Спільними зусиллями колективів житлово-комунальних організацій завдяки спрямуванню коштів із міського бюджету в минулому році реалізовано ряд задумів і проектів, що сприяло підвищенню стабільності надання послуг споживачам і покращенню роботи підприємств.

Так, Ромни були учасником пілотного проекту TACІS "Сталий територіальний розвиток в Україні". Після успішного завершення співпраці отримали грант у вигляді технічної допомоги для покращення якості послуг, розвитку комунальної сфери, енергозбереження. Зокрема, комунальні підприємства "Ромникомунтепло" РМР" - 10 котлів, "Ромнитеплосервіс" РМР" - 6. Внаслідок загальна економія природного газу склала 214 тис. куб. м на рік. У КП "Ромникомунтепло" РМР" додатково придбали і змонтували взамін 2 котлів НІІСТУ-5 високоефективні енергозберігаючі котли КСВа-1.0 Н "ВК-22" в котельні, що на вул. Щучки, 6. Фактична економія газу складе 45 тис. куб. м за два опалювальні сезони. За останні два роки встановлено сучасне насосне обладнання в котельні на вул. Київській, що дало економічний ефект 17,5 кВт/год. за рік, а встановлення автоматики погодного регулювання та 3- ходового клапана - можливість роботи без обслуговуючого персоналу. В котельні на вул. Дімітрова, 14 - мережного насоса з сухим ротором, що заощадило - 10,5 кВт/год. за рік. У цій же котельні силами і коштами підприємства до котлів підключені економайзери. Реконструйовано котельню на вул. Київській із заміною морально і фізично застарілих котлів НІІСТУ-5 на сучасні високоефективні енергозберігаючі КОЛВІ-650, а це зменшення витрат природного газу на 51 тис. куб. м за рік.

Також розроблена і затверджена оптимізована загальноміська схема централізованого теплопостачання.

Багато зроблено й у сфері водопостачання та водовідведення. Закінчено будівництво артезіанської свердловини на Процівському водозаборі, виготовлено проектно-кошторисну документацію на будівництво ще 2 артсвердловин, що забезпечить населення міста стабільним і якісним водопостачанням. Продовжено спорудження станції знезалізнення води - торік освоєно 850 тис. гривень. Реконструйовано частину міського каналізаційного колектора. Завдяки отриманій технічній допомозі від проекту TACІS покращено обслуговування водопровідних та каналізаційних мереж.

У Ромнах створено і функціонує 25 об'єднань співвласників багатоквартирних будинків. У 2011 році за рахунок міського бюджету капітально відремонтовано 11 ліфтів, у яких минув 25-річний термін експлуатації. На це витрачено 676 тис. гривень. Також, не зважаючи на економічні труднощі, виконавчий комітет міської ради щорічно вишукує можливість і надає допомогу житловим підприємствам для ремонту дахів багатоповерхівок та панельних швів.

Щорічно виконується поточний ремонт доріг. У минулому році через відсутність цільових коштів капітально відремонтовано лише ділянки тротуарів на 2 вулицях, де освоєно 90 тис. гривень. Капремонт автодоріг, на жаль, не проводився. Забезпечується санітарна очистка міста. У минулому році розпочато, а в нинішньому продовжиться реконструкція вуличного освітлення із застосуванням енергозберігаючих технологій. Триває благоустрій міського парку культури та відпочинку, зокрема реконструкція мережі освітлення. З бюджету використано 82 тис. гривень.

Ще довго можна перелічувати зроблене в комунальній сфері Ромен… Та напередодні професійного свята хочу привітати й подякувати всім працівникам житлово-комунальної сфери за їх нелегку, але потрібну кожному жителю міста працю, побажати подальших успіхів, віри в майбутнє, здоров'я, добробуту в сім'ях.

Михайло КОЧЕРГА,

начальник головного управління міського

господарства.

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення