Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини З базару і …на весілля
З базару і …на весілля
Вісті Роменщини
Вівторок, 03 березня 2009, 09:49      Ромни, Сумська область

Вісті РоменщиниЙдемо одного зимового дня з приятелем територією ринку облспоживспілки.

– Ти бач, – кажу, – як тут гарно, коли немає маси людей. Ларки, лотки та інші конструкції торгових точок вилаштувалися у логічний ряд.

Доки я висловлював свою думку, ззаду почувся легенький сигнал і загармасував ніж екскаватора. То рухався трактор, оснащений бульдозерним ножем та екскаваторним ковшем. Водій цієї універсальної машини помахав, вітаючись “рукою”, моєму приятелю і посунув лід та сніг донизу. Там, де бульдозер не “кусав”, працював зубастий ківш. Одним словом, лід, притоптаний тисячами ніг свіжий сніг руйнувались і видалялись.

– Муха – справжній господар, – нарешті порушив мовчанку мій співбесідник Федір Пасенов. – Окрім проведеної реконструкції ринку, про яку ніхто й не мріяв, Микола Іванович довів його стан до єврозразка і щоденно дбає про покращення умов торгівлі  місцевим підприємцям.

– Ми посипаємо піском та іншим протиковзним матеріалом, щоб покупці і торговельники впевненіше трималися на ногах, – розповідає директор ринку, включивши у свої слова великий зміст. – А ще у нашому господарстві впроваджено ряд приємних для всіх новацій. У м’ясному павільйоні є цілий блок сфери послуг. Для продавців м’яса –  гаряча і холодна вода, рідке і тверде мило, теплий сучасний туалет. У цьому ж блоці діє душ. Таким чином, продавець м’яса, плануючи їхати на весілля чи на якесь торжество, в змозі помитися, можливо, краще, ніж  у когось вдома, одягнути свіжий та святковий одяг і будь-ласка…

– Справді, здорово у вас, по-сучасному, – не втримався від оцінки колишній керівник різних торгових установ, ветеран праці Федір Пасенов.

– А це ж ще і не все, – скупо посміхаючись, продовжує М.І. Муха. – Якщо не “з’їдять”, планую перекрити дах м’ясного павільйону, рибного ряду під “єврозразок” і завершити оздоблення, як сьогодні кажуть, офісу. Я люблю, щоб було красиво…

Григорій ТИКВА.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Квіти загиблим
Квіти загиблим

Вхід на Ромни. інфоОголошення