Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Координація правоохоронної діяльності
Координація правоохоронної діяльності
Вісті Роменщини
Середа, 21 березня 2012, 10:57      Ромни, Сумська область

Одним із головних завдань прокуратури є координація правоохоронних органів у боротьбі зі злочинністю. Саме ці питання підняв Роменський міжра­йонний прокурор О.В. Винник на координаційній та міжвідом­чій нарадах із керівниками правоохоронних органів і місцевого самоврядування міста і ра­йону. 

Він, зокрема, відзначив, що в 2011 р. на території міста і ра­йону рівень злочинності змен­шився на 3,8%. Не роз­кри­тими залишились 323 правопорушення. За рахунок крадіжок із проникненням у житло зросла загальна кількість тяжких та особливо тяжких злочинів на 19% (на 59 злочинів), із них не розкрито 211. Зареєстровано й більше злочинів, учинених групою осіб, в основному крадіжок. 79 злочинів скоїли особи, які не працюють і не навчаються (+38,6%); 30 – неповнолітні (22 – попереднього року). 27 неповнолітніх (+ 8%) скоїли 23 крадіж­ки, 4 пограбування, розбій, двічі незаконно заволоділи тран­спортними засобами. До адміністративної відповідальності притягнули 73 неповно­літніх. Загалом зросла кількість злочинів, учинених учнями шкіл, професійно-технічних та вищих навчальних закладів. Значним залишається рівень адміністративних правопорушень серед дітей. Основною причиною рос­ту негативних проявів у молодіжному середовищі є неналежне виконання батьками виховних обов’язків, відсутність зайнятості дітей у вільний від навчання час, не­ста­ча робочих місць для молоді.

За результатами зустрічей розроблено заходи щодо змен­шення рівня злочинності, ви­значено їх виконавців і терміни впровадження. Завдяки скоординованим діям із початку ни­нішнього року вдалося зменшити рівень злочинності на 19,5% порівняно з відповідним періодом 2011 року.

Дмитро ШКЕТЬ,

заступник Роменського міжрайонного прокурора, радник юстиції.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Квіти загиблим
Квіти загиблим

Вхід на Ромни. інфоОголошення