Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Лютневий санбюлетень
Лютневий санбюлетень
Вісті Роменщини
Середа, 21 березня 2012, 10:59      Ромни, Сумська область

Працівники райСЕС у лютому обстежили 244 підконтрольних об’єкти, 41 осередок ін­фек­ційних захворювань. На 17 об’єктах виявлено порушення санітарних норм і правил, накладено 14 штрафів на суму 3160 грн. Тимчасово припинено експлуатацію 3 об’єктів. Забраковано 19 кг зіпсованих харчових продуктів (659 грн.).

Бактеріологічна лабораторія провела 4170 досліджень, з них із позитивним результатом: зразки бісквітно-кремового тістечка, з якого виділені бактерії групи кишкової палички, бісквіту “Барні” з полуничною начинкою – плісняві гриби та водопровідної води із сільського водопроводу – за загальними коліформами. З профілактичною метою виконано 1325 досліджень на кишкову групу інфекцій і 796 – на крапельну, позитивних не виявлено.

Санітарно-гігієнічна лабораторія виконала 539 досліджень у 244 пробах. Виявлено відхилення у 15 пробах питної води сільських водопроводів, де вміст заліза перевищував граничнодопустимі норми в 2,1-19,7 раза (села Локня, Хоминці, Довгополівка, Андріяшівка, Гудими, Великі Бубни, Біловод); у 4 пробах колодязної води нітрати перевищували норми в 2,1-4,3 раза (у Ромнах на вулицях Прокопенка, Гоголя та в с. Довгополівка).

Зареєстровано 4 випадки гострих кишкових захворювань, 3 – сальмонельозу, 2 – носіїв збудників нетоксигенних шта­мів дифтерії, 6 – туберкульозу, 5 – педикульозу, 1343 – гострих респіраторних захворювань, 4 – хронічного вірусного гепатиту С, 11 – гельмінтозів, 11 укусів людей тваринами.

У період танення снігу можливі підтоплення колодязів та інших джерел водопостачання забрудненими талими водами. Щоб не допустити виникнення багатьох інфекційних захворювань, рекомендується викорис­товувати для пиття свіжу переварену воду або придбану в магазинах.

Микола БОЙКО,

головний лікар райСЕС.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop14
konotop14

Вхід на Ромни. інфоОголошення