СПОРТ
Вісті Роменщини
Середа, 21 березня 2012, 11:08      Ромни, Сумська область

ПАМ’ЯТІ КАТЕРИНИ ЗЕЛЕНКО
У гімнастичному залі ДЮСШ відділу освіти міськвиконкому пройшов традиційний Всеукраїнський турнір зі спор­тивної гімнастики, присвячений пам’яті Героя Радянського Союзу Катерини Зеленко. У змаганнях взяли участь юні спортсменки з Чернігова, Новгород-Сіверського, Харкова та Ромен.

Більшість призових місць вибороли роменські гімнастки. За програмою майстра спорту України перше місце посіла Альона Ковтун, друге – Марина Фуртат, третє – Ліза Демченко. За програмою кандидата в майстри спорту України Тетяна Слюсаренко виборола срібло.

Призові місця також зайняли за програмами: першого розряду – Тетяна Зінченко, Валерія Волошко; другого – Катерина Крамаренко, Анна Дорошенко, Олена Горбатенко; третього – Анна Герасько; першого юнацького розряду – Віка Лаврик; другого – Влада Халамендик.

Команду готували тренери-викладачі Тетяна Момоток, Світлана Стрелець, Оксана Слободяник, Ірина Павленко.

Непереможний

У м. Біловодськ Луганської області відбувся міжнародний турнір із гирьового спорту, присвячений пам’яті за­служеного майстра спорту Івана Короленка.

У змаганнях взяли участь 120 спортсменів із Росії, України та Білорусі. Сумщину представляв наш земляк - майстер спорту, чемпіон Радянського Союзу, багаторазовий призер чемпіонатів України та всесоюзних турнірів із гирьо­вого спорту М.І. Левченко.

Михайло Іванович вкотре довів, що він – найкращий. За програмою ветеранів спорту в ривку за 10 хвилин він підняв 16-кілограмову гирю по 100 разів правою та лівою руками, посівши перше місце. У поштовху вгору (дві гирі по 16 кг) за 5 хвилин зафіксував гирі 60 разів і також виборов золото.

Роменця нагородили грамотою, медаллю та цінним подарунком “Золота гиря” від організаторів турніру. Спортивна спільнота Роменщини вітає Михайла Івановича з черговою перемогою та бажає міцного здоров’я, подальших успіхів у житті та спорті.

Ірина ГОНЧАРОВА.

«калнишеві» атлети

Вихованці дитячо-юнацьких спор­тивних шкіл Сумської, Полтавської та Чернігівської областей зустрілися в Прилуках на матчевій зустрічі з легкої атлетики. Не пасли задніх юні атлети відділення легкої атлетики Роменської районної ДЮСШ ім. П.І. Калнишевського. У віковій групі 1999-2001 р. н. Євген Слободенюк святкував перемогу в забігах на 30 м, зайняв друге місце на дистанції 200 м і третє – в стрибках у довжину. Тетяна Бойченко також показала кращий результат на 30 м. У віковій групі 2001-2002 р. н. Валерія Калініченко зайняла третє місце з бігу на 200 метрів.

На юнацькому чемпіонаті Полтавської області Роман Простак (с. Левондів­ка) зайняв третє місце з бігу на 400 метрів у віковій групі 1997-1998 р. н.

Готував команду тренер-викладач В.І. Фенько.

* * *

13 команд взяли участь у зональних змаганнях першості району з волейболу серед дівчат у залік ХХ спортивних ігор школярів, що пройшли на базі Хмелівської, Біловодської, Коржівської, Перекопівської шкіл.

До фінальних турнірів дійшли Андрі­яшівська, Анастасівська, Бацманівська ЗОШ, Дібрівський НВК. У напруженій боротьбі третє місце зайняла андріяшівська команда (вчитель фізичної культури В.В. Пелепей), друге – дібрівська (Є.О. Рокитянський), перше – бацманів­ська (В.Г. Гаценко).