Ромны. Romny. Ромни. інфо

СПОРТ
Вісті Роменщини
Середа, 21 березня 2012, 11:08      Ромни, Сумська область

ПАМ’ЯТІ КАТЕРИНИ ЗЕЛЕНКО
У гімнастичному залі ДЮСШ відділу освіти міськвиконкому пройшов традиційний Всеукраїнський турнір зі спор­тивної гімнастики, присвячений пам’яті Героя Радянського Союзу Катерини Зеленко. У змаганнях взяли участь юні спортсменки з Чернігова, Новгород-Сіверського, Харкова та Ромен.

Більшість призових місць вибороли роменські гімнастки. За програмою майстра спорту України перше місце посіла Альона Ковтун, друге – Марина Фуртат, третє – Ліза Демченко. За програмою кандидата в майстри спорту України Тетяна Слюсаренко виборола срібло.

Призові місця також зайняли за програмами: першого розряду – Тетяна Зінченко, Валерія Волошко; другого – Катерина Крамаренко, Анна Дорошенко, Олена Горбатенко; третього – Анна Герасько; першого юнацького розряду – Віка Лаврик; другого – Влада Халамендик.

Команду готували тренери-викладачі Тетяна Момоток, Світлана Стрелець, Оксана Слободяник, Ірина Павленко.

 

Непереможний

У м. Біловодськ Луганської області відбувся міжнародний турнір із гирьового спорту, присвячений пам’яті за­служеного майстра спорту Івана Короленка.

У змаганнях взяли участь 120 спортсменів із Росії, України та Білорусі. Сумщину представляв наш земляк - майстер спорту, чемпіон Радянського Союзу, багаторазовий призер чемпіонатів України та всесоюзних турнірів із гирьо­вого спорту М.І. Левченко.

Михайло Іванович вкотре довів, що він – найкращий. За програмою ветеранів спорту в ривку за 10 хвилин він підняв 16-кілограмову гирю по 100 разів правою та лівою руками, посівши перше місце. У поштовху вгору (дві гирі по 16 кг) за 5 хвилин зафіксував гирі 60 разів і також виборов золото.

Роменця нагородили грамотою, медаллю та цінним подарунком “Золота гиря” від організаторів турніру. Спортивна спільнота Роменщини вітає Михайла Івановича з черговою перемогою та бажає міцного здоров’я, подальших успіхів у житті та спорті.

Ірина ГОНЧАРОВА.

 

«калнишеві» атлети

Вихованці дитячо-юнацьких спор­тивних шкіл Сумської, Полтавської та Чернігівської областей зустрілися в Прилуках на матчевій зустрічі з легкої атлетики. Не пасли задніх юні атлети відділення легкої атлетики Роменської районної ДЮСШ ім. П.І. Калнишевського. У віковій групі 1999-2001 р. н. Євген Слободенюк святкував перемогу в забігах на 30 м, зайняв друге місце на дистанції 200 м і третє – в стрибках у довжину. Тетяна Бойченко також показала кращий результат на 30 м. У віковій групі 2001-2002 р. н. Валерія Калініченко зайняла третє місце з бігу на 200 метрів.

На юнацькому чемпіонаті Полтавської області Роман Простак (с. Левондів­ка) зайняв третє місце з бігу на 400 метрів у віковій групі 1997-1998 р. н.

Готував команду тренер-викладач В.І. Фенько.

* * *

13 команд взяли участь у зональних змаганнях першості району з волейболу серед дівчат у залік ХХ спортивних ігор школярів, що пройшли на базі Хмелівської, Біловодської, Коржівської, Перекопівської шкіл.

До фінальних турнірів дійшли Андрі­яшівська, Анастасівська, Бацманівська ЗОШ, Дібрівський НВК. У напруженій боротьбі третє місце зайняла андріяшівська команда (вчитель фізичної культури В.В. Пелепей), друге – дібрівська (Є.О. Рокитянський), перше – бацманів­ська (В.Г. Гаценко).

Олександр КАСЬЯН.

 

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop65
konotop65

Вхід на Ромни. інфоОголошення