Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини ПИТАННЯ БЮДЖЕТНІ, ЗЕМЕЛЬНІ, ЕКОНОМІЧНІ
ПИТАННЯ БЮДЖЕТНІ, ЗЕМЕЛЬНІ, ЕКОНОМІЧНІ
Вісті Роменщини
Понеділок, 02 квітня 2012, 20:31      Ромни, Сумська область
Відбулася двадцять перша сесія міської ради шостого скликання, яку провів міський голова Микола Калашник. 

Реалізуючи порядок денний, депутати затвердили рі­шення про збільшення статутного фонду комунальних під­приємств „Житло-Експлуатація”, „Шляховик” та міського пар­ку культури і відпочинку імені Т.Г. Шевченка. Також розглянули земельні питання.

Очікувано дискусійним стало питання „Про затвердження переліку об’єктів, що підлягають приватизації в 2012-2013 роках шляхом викупу”. Мова знову йшла про внесення під­валу на вул. Соборній, 9 (під магазином „Колосок”) до переліку об’єктів, що підлягають приватизації в 2012-2013 роках шляхом викупу. Вагомі аргументи були як у прихильників, так і в тих, хто ви­ступав проти. Та все ж більшістю голосів рі­шення прийняли. І вже най­ближчий час покаже, чи виконає обіцяне – облаштування дво­ру, встановлення дитячого майданчика і ремонт мереж у підвалі – нинішній власник магазину – мережа супермаркетів АТБ.

Внесено зміни до програми економічного і соціального роз­витку та бюджету міста на 2012 рік (спрямовано кошти на реконструкцію асфальтобетонного заводу, ремонт пішохідної доріжки у сквері на бульварі Шевченка та ін.), до рішення міської ради шостого скликання від 25.03.2011 р. „Про встанов­лення місцевих подат­ків і зборів”.

Затверджено міську комплексну програму розвитку житлового будівництва на 2012 рік та звіт про виконання міської програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2007-2011 роки.

Секретар міської ради Микола Цецюр проінформував про стан розгляду депутатських запитів. А голова постійної депутатської комісії з питань міського господарства, земельних відносин, екології та будівництва Яків Зубан прозвітував про роботу комісії.

У „різному” депутат Сергій Біляєв підняв питання ремонту їдальні ЗОШ № 6. Його колега Володимир Книга наголосив на необхідності активізації роботи в сфері туризму та вста­новлення інформаційного стенду біля міського будинку культури для розміщення оголошень і повідомлень про загальноміські заходи та важливі події.

Голова фракції Партії регіонів Яків Зубан повідомив про входження до фракції Ігоря Тетірка і Дмитра Кірюхіна у зв’язку із злиттям  партії Сильна Україна і Партії регіонів.

Павло КЛЮЧНИК.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Юна художниця
Юна художниця

Вхід на Ромни. інфоОголошення